Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:79
Wczoraj:1001
W tygodniu:4500
W miesiącu:21271
Ogólnie:3577738

Kto jest online

3
Online

sobota, 25, maj 2019 05:06

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 

Kluby Sportowe Paco słyną nie tylko z prowadzonych treningów takich jak boks, siłownia czy fitness ale także z dobrze wyposażonych barków, w których znajdziecie odżywki dla sportowców 
Nasze dziewczyny dbają nie tylko o jakość obsługi doradzają również w doborze odpowiedniej suplementacji 

 

 

Oczywiście na pierwszym są odżywki naszej własnej linii Paco Power 
Nasza Karolinka z barku w Klubie przy ulicy Zana 72 poleca dziś Paco Power Maximize Hard Gain 3,5 kg a także Paco Power Cmtr 1250 cap 
 Maximize Hard Gain dodatkowo został wzbogacony o składniki anaboliczne oraz antykataboliczne w postaci najbardziej wszechstronnie sprawdzonego monohydratu kreatyny i jednego z najskuteczniej działającego aminokwasu – l-glutaminy. 
Monohydrat kreatyny i l-glutamina tworzą układ synergii, który w kompleksowy sposób dba o szybki rozrost komórek mięśniowych, regenerację oraz przyrost siły.
CM TRI 1250 to 100% jabłczanu kreatyny (Tri Creatine Malate), który jest poprawioną, a przez co jeszcze skuteczniejszą formą kreatyny. W stosunku do zwykłego monohydratu, charakteryzuje się on większą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozpadowi do niepożądanej kreatyniny) oraz zwiększoną i przyspieszoną przyswajalnością, dzięki czemu szybciej się wchłania, a większa część kreatyny dostaje się do komórek mięśniowych. 
Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej i odgrywa kluczową rolę w magazynowaniu i uwalnianiu energii niezbędnej w wielu procesach chemicznych zachodzących w komórkach, takich jak skurcze mięśni czy synteza białek mięśniowych. Stosowanie CM TRI w relatywnie krótkim czasie wydatnie zwiększa siłę, masę i wytrzymałość mięśni, równocześnie nie powodując odkładania wody w tkance podskórnej, co daje gwarancję ich doskonałej definicji.

Wraz z Karolinką serdecznie zapraszamy na zakupy 

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO