Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1050
Wczoraj:1205
W tygodniu:2255
W miesiącu:24306
Ogólnie:3369743

Kto jest online

13
Online

wtorek, 20, listopad 2018 20:41

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

W naszych Klubach oraz punktach sprzedaży dostępnych jest wiele zestawów promocyjnych, które wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym. Jednym z takich zestawów jest zestawienie dwóch produktów firmy Blastex Isolate Problast 85 oraz VitargON.

 

Isolate Problast 85 jest produktem, na który składają się dwa rodzaje białka serwatkowego – izolat oraz koncentrat. Zawierają one bardzo niski poziom laktozy oraz tłuszczu, za to są obfite w kompleks aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Taka mieszanka gwarantuje bardzo szybkie dostarczenie naszemu organizmowi białka, które jest składnikiem absolutnie niezbędnym do budowy masy mięśniowej. Dzięki dodatkowej dawce leucyny masa rośnie szybciej oraz bardziej beztłuszczowo.

Należy jednak pamiętać, że białko nie jest jedynym makro składnikiem, którego musimy dostarczać po treningu. Intensywny wysiłek skutkuje zmniejszeniem ilości glikogenu mięśniowego oraz zgromadzonego w wątrobie. Trzeba więc uzupełniać sprawnie zasoby energetyczne, aby nie dopuścić do

procesów katabolizmu mięśni. Dodatkiem do Isolate Problast 85 jest więc ViatrgON, który operty jest w 100% na wysokoprzyswajalnych węglowodanach, pochodzących z kukurydzy. Charakteryzują się one także zróznicowanym czasem wchłaniania. Składniki odżywcze są także szybciej transportowane w organizmie dzięki temu produktowi, ze względu na dodatek l-argininy.

Jest to więc połączenie polecane dla każdego, zwłaszcza dla osób uprawiających treningi siłowe.

W naszych placówkach kupując Isolate Problast 85 o masie 2,27kg za 159 zł, VitargON Pure Energy 750g dostaniesz gratis!

W naszym sklepie internetowym możesz także zakupić te produkty w opcji Isolate Problast 85 3,4 kg + VitargON 1,5 kg za 239 zł :)

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 584 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO