Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:6
Wczoraj:1089
W tygodniu:1095
W miesiącu:16867
Ogólnie:3635247

Kto jest online

7
Online

wtorek, 16, lipiec 2019 00:06

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 Kazeina to białko, które znajduje się w mleku. Jest ono wykorzystywane do produkcji np. odżywek białkowych dla sportowców.

To białko pochodzenia mlecznego występujące w dużych ilościach w nabiale. Obok białka serwatkowego, kazeina to również bardzo popularny typ odżywki białkowej. 

Częsty składnik odżywek białkowych to kazeina micelarna lub kazeinian wapnia. Są rekomendowane jako wolnowchłanialne. Otrzymuje się ją przez odwodnienie mleka i usunięcie z niego jak największej ilości laktozy i tłuszczu. Białka kazeinowe są wolniej trawione niż serwatka. Wpływa to na wolniejsze uwalnianie białka i aminokwasów do krwi. Może to trwać od 5-7 godzin z tego względu spożywanie białka kazeinowego jest często polecane na noc. Ze względu na wchłanianie się kazeiny przez długi czas i w małych ilościach, odżywki tej nie powinno się stosować po treningu. 

Kazeina z mleka posiada wysoką zawartość biologiczną i jest źródłem glutaminy. Kazeina jest białkiem o wysokim stopniu strawności. Więc jeśli macie ochotę na zastąpienie posiłku czymś smacznym i pożywnym na noc polecam odżywkę białkową pochodzenia mlecznego.

Przy produkcji System Blend Night skomponowaliśmy białko jaj, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia oraz białko mleka w taki sposób, aby nie wystąpił ani niedobór ani nadmiar żadnego aminokwasu niezbędnego, co gwarantowałoby jego maksymalną skuteczność.

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 268 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO