Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:467
Wczoraj:1137
W tygodniu:2711
W miesiącu:21036
Ogólnie:3189533

Kto jest online

9
Online

środa, 20, czerwiec 2018 13:16

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 Wraz ze Stowarzyszeniem Sylwetka serdecznie zapraszamy na BODY LOGISTIC SYSTEM IV
CYKL SZKOLEŃ DLA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW
PROGRAM SZKOLENIA „BODY LOGISTIC SYSTEM” ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH DLA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS, STANOWI WŁASNOŚĆ POLSKIEGO STOWARZYSZENIA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW W KULTURYSTYCE i FITNESS.
KORZYSTANIE Z PROGRAMU JEST MOŻLIWE WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ AUTORA PROGRAMU.
AUTOR PROGRAMU: LESZEK MICHALSKI (PSIITWK,FIMFS – TORUŃ, 2012R.)

Dowiedz się więcej w rozwinięciu tekstu ;)!

 

I. ZAGADNIENIA TEMATYCZNE

CYKL SZKOLEŃ BODY LOGISTIC SYSTEM BĘDZIE ZAWIERAŁ NASTĘPUJĄCE ZAGADNIENIA TEMATYCZNE:
• TRENING FUNKCJONALNY 
• PRACA Z KLIENTEM W KLUBIE, W DOMU I NA BOISKU 
• TRENING SIŁOWY W NA POTRZEBY INNYCH DYSCYPLIN SPORTU 
• PREZENTOWANIE SYLWETKI, UMIĘŚNIENIA, PRZYGOTOWANIE DO 
ZAWODÓW 
• PRZYPADKI SZCZEGÓLNE, PRACA Z OSOBAMI KALEKIMI, 
REHABILITACJA, REKONWALESCENCJA, ODNOWA BIOLOGICZNA

II. UCZESTNICTWO

W SZKOLENIU MOGĄ UCZESTNICZYĆ OSOBY PEŁNOLETNIE.
OSOBY KTÓRE CHCĄ UBIEGAĆ SIĘ O LEGITYMACJĘ, MUSZĄ MIEĆ UDOKUMENTOWANY PRZYNAJMNIEJ 2 LETNI STAŻ TRENINGOWY, LUB TYTUŁ INSTRUKTORA LUB TRENERA.
POLSKIE STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW „SYLWETKA”, NADA KAŻDEMU UZNANEMU UCZESTNIKOWI SZKOLEŃ DOKSZTAŁCAJĄCYCH LEGITYMACJĘ Z TYTUŁEM ZAWODOWYM „PERSONAL TRAINER BODY FITNESS” W WERSJI ANGIELSKOJĘZYCZNEJ, ORAZ LEGITYMACJĘ STOWARZYSZENIA „SYLWETKA” W JĘZYKU POLSKIM, PO ZDANIU EGZAMINU W FORMIE TESTU.
WSZYSCY UCZESTNICY KAŻDEGO Z SEMINARIUM, OTRZYMAJĄ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UCZESTNICTWO W SEMINARIUM TEMATYCZNYM.

III. ORGANIZACJA I METODY PRACY

REALIZACJA ZAJĘĆ ODBYWA SIĘ W SYSTEMIE WEEKENDOWYM, CO DRUGI MIESIĄC W CENTRALNYM OŚRODKU PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH „WAŁCZ” 
METODY STOSOWANE W SZKOLENIU: WYKŁAD, ĆWICZENIA, PRACA WARSZTATOWA, METODA PROBLEMOWA, PROJEKCJE FILMÓW EDUKACYJNYCH, PRACA Z MATERIAŁAMI ŹRÓDŁOWYMI, ANALIZA PIŚMIENNICTWA NA TEMAT TEORII I PRAKTYKI TRENINGU I FIZJOLOGII WYSIŁKU FIZYCZNEGO.

IV. ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH ZJAZDÓW ZOSTAŁ TAK ZAPLANOWANY, BY INSTRUKTORZY I TRENERZY W KLUBACH MOGLI HOLISTYCZNIE ZAJMOWAĆ SIĘ SWOIMI KLIENTAMI.
PIERWSZY ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY TRENINGOWI FUNKCJONALNEMU I WSZYSTKIMI JEGO ASPEKTAMI. TRENING SIŁY FUNKCJONALNEJ ZINTEGROWANY PRZY MUZYCE, TRENING KORYGUJĄCY ANOMALIA UMIĘŚNIENIA W WIEKU DOROSŁYM, TRENING POMAGAJĄCY PRZEZWYCIĘŻYĆ TRUDY ŻYCIA ZAWODOWEGO, TRENING KORYGUJĄCY W SIŁOWNI I POZA NIĄ, ORAZ PORADY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE
DRUGI ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY PRACY Z KLIENTEM
KLIENTAMI NASZYMI DZIŚ SĄ LUDZIE NIE TYLKO MŁODZI I ZDROWI, LECZ TAKŻE LUDZIE SCHOROWANI, STARSI, INWALIDZI I Z CHOROBAMI CYWILIZACYJNYMI XXI WIEKU.
BĘDZIEMY NAUCZAĆ NASZYCH SŁUCHACZY ROZPOZNAWAĆ SYLWETKI PODOPIECZNYCH, RADZIĆ JAK PSYCHOLOGICZNIE NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ, JAK RADZIĆ SOBIE Z PODOPIECZNYM OTYŁYM, A JAK ZE SZCZUPŁYM. WSZYSTKO TO BĘDZIE W FORMIE WYKŁADÓW MULTIMEDIALNYCH, ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH I WSPÓLNEJ DYSKUSJI.
TRZECI ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY TRENINGOM SIŁOWYM NA POTRZEBY INNYCH DYSCYPLIN SPORTU.
TUTAJ WAŻNA BĘDZIE ŚWIADOMOŚĆ ODPOWIEDNIEGO ŻYWIENIA I DOBORU ĆWICZEŃ POPRAWIAJĄCYCH CECHY MOTORYCZNE W RÓŻNYCH DYSCYPLINACH SPORTU.
CZWARTY ZJAZD BĘDZIE UCZYŁ JAK POSTĘPOWAĆ W SPORTACH SYLWETKOWYCH.
OCENA BUDOWY ANATOMICZNEJ PODOPIECZNEGO, OKREŚLENIE KONKURENCJI W SPORTACH SYLWETKOWYCH, ŻYWIENIE, SUPLEMENTACJA, NAUKA PREZENTOWANIA SYLWETKI, CHOREOGRAFIA W PROGRAMACH DOWOLNYCH – TO ZAJMIE CAŁE NASZE SPOTKANIE, NO I OCZYWIŚCIE TRENING.
PIĄTY ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY SZCZEGÓLNYM PRZYPADKOM OSOBNICZYM, ODNOWIEBIOLOGICZNEJ, ODNOWIE PSYCHOFIZYCZNEJ I BIOLOGICZNEJ. POSTĘPOWANIE TRENINGOWE I ŻYWIENIOWE W RÓŻNYCH SCHORZENIACH, POSTĘPOWANIE TRENINGOWE W CHOROBACH XXI WIEKU, TRENINGI SIŁOWE W PRZYPADKACH SZCZEGÓLNYCH, ODNOWA PSYCHOFIZYCZNA I BIOLOGICZNA , WYKŁAD Z ZAGADNIEŃ FARMACJI I SUPLEMENTACJA DOSTOSOWANA DO CHORÓB XXI WIEKU – TYM SIĘ ZAJMIEMY.
WSZYSCY UCZESTNICY SZKOLENIA MAJĄ POŚWIĘCIĆ 80 GODZIN NA SAMOKSZTAŁCENIE.

KADRA WYKŁADOWA:

- LESZEK MICHALSKI – PREZES STOWARZYSZENIA SYLWETKA, TRENER KADRY NARODOWEJ W KULTURYSTYCE, SĘDZIA KLASY MIĘDZYNARODOWEJ, AUTOR KSIĄŻEK: „METODY TRENINGOWE”, „KULTURYSTYKA”, „MUSCLE IQ- TRENUJ Z ROZUMEM”, AUTOR WIELU PUBLIKACJI Z DZIEDZINY TRENINGU

- MGR MAŁGORZATA KRAWCZYK – ZAWODNICZKA W FITNESS, MEDALISTKA MP W FITNESS; WYKŁADOWCA AKADEMICKI, SPECJALISTKA W ZAKRESIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO, STRETCHINGU I RÓŻNYCH FORM AEROBIKU TRENER W KULTURYSTYCE
- MGR PAWEŁ DRZEWIECKI – SPECJALISTA W ZAKRESIE BIOMECHANIKI, MUSCLE FIT SYSTEM; ZAWODNIK W KULTURYSTYCE; TRENER W KULTURYSTYCE, TRENER ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI

- MGR WOJCIECH PIECZABA – ABSOLWENT PIERWSZYCH CYKLI SZKOLENIOWYCH MUSCLE IQ I BODY LOGISTIC SYSTEM, SPECJALISTA WSPOMAGANIA MEDYKAMENTAMI, TRENER ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, MISTRZ POLSKI W KULTURYSTYCE, MEDALISTA MISTRZOSTW EUROPY W KULTURYSTYCE, TRENER W KULTURYSTYCE, SĘDZIA PZKFITS (IFBB)

- KRZYSZTOF SKRYPLONEK – ABSOLWENT CYKLU SZKOLEŃ BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, TRENER ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, SPECJALISTA ŻYWIENIA KETOGENICZNEGO, SPECJALISTA WSPOMAGANIA MEDYKAMENTAMI, MEDALISTA MISTRZOSTW EUROPY W KULTURYSTYCE , TRENER W KULTURYSTYCE
- MGR JOANNA WODECKA – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH W FITNESS, MEDALISTAKA MP W FITNESS SYLWETKOWYM, ABSOLWENTKA SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, TRENER W KULTURYSTYCE
- KS. MGR ARTUR KAPROŃ – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH SYLWETKI, SPECJALISTA FIZJOLOGII I PSYCHOLOGII SPORTU, ABSOLWENT SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, TRENER W KULTURYSTYCE
- MAGDALENA BURNICKA-ZIELIŃSKA – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH SYLWETKI, SPECJALISTA ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, ABSOLWENT SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, TRENER W KULTURYSTYCE
- JULITA PIECZABA – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH SYLWETKI, SPECJALISTA ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, ABSOLWENT SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, SĘDZINA PZKFITS (IFBB)

V. PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM I KOSZTORYS:

I ZJAZD - 15-17 WRZEŚNIA 2017, COS WAŁCZ
WARUNKIEM UCZESTNICTWA W PIERWSZYM SZKOLENIU JEST ZAPISANIE SIĘ W KOMENTARZACH I PRZELANIE KWOTY 150 ZŁ (RESZTA PŁATNOŚCI NA MIEJSCU) Z DOPISKIEM „BLS M-1” DO DNIA 1 WRZEŚNIA NA KONTO: 21 1030 0019 0109 8518 0186 6415 (WŁAŚCICIEL KONTA: LESZEK MICHALSKI)
TELEFON KONTAKTOWY : LESZEK MICHALSKI - 790745518
ADRES EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OSOBY WYBIERAJĄCE OPCJĘ BEZ NOCLEGU PROSZONE SĄ O DODANIE DOPISKU „BEZ NOCLEGU”
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - O UCZESTNICTWIE DECYDUJĄ ZAPISY I DOKONYWANE WPŁATY ZALICZKI
- SZKOLENIA TRWAĆ BĘDĄ OD WRZEŚNIA 2017 DO CZERWCA 2018 
- KAŻDE SZKOLENIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE SYSTEMIE WEEKENDOWYM (SOBOTA, NIEDZIELA)
- KOSZT POJEDYNCZEGO SZKOLENIA: 350 ZŁ SZKOLENIE+ KOSZTY POBYTU (150 ZŁ Z PEŁNYM 
WYŻYWIENIEM)
- PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH : 
DLA OSÓB OBECNYCH NA KAŻDYM SZKOLENIU UDZIELAMY RABATU, NA OSTATNIE SZKOLENIE (RABAT OBEJMUJE KOSZTY SZKOLENIA, KOSZTY NOCLEGU NIE PODLEGAJĄ RABATOWANIU!) – PO PRZEBYTYCH 4 SZKOLENIACH ZA OSTATNIE PŁACISZ TYLKO 250 ZŁ!

VI. UCZESTNICTWO

- CHĘTNI MOGĄ UCZESTNICZYĆ W DOWOLNEJ ILOŚCI SZKOLEŃ SPOŚRÓD 5 WYMIENIONYCH. PO KAŻDYM SZKOLENIU UCZESTNICY OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT.
- WSZYSCY KTÓRZY UKOŃCZĄ SZKOLENIE I ZDADZĄ EGZAMIN Z WYNIKIEM POZYTYWNYM, OTRZYMAJĄ TYTUŁ " TRENER OSOBISTY" (JEŻELI POSIADAJĄ TYTUŁ INSTRUKTORA) LUB „INSTRUKTOR OSOBISTY”
- WARUNKIEM UZYSKANIA ŚWIADECTWA JEST UZYSKANIE POZYTYWNEGO WYNIKU TESTU KWALIFIKACYJNEGO, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ NA OSTATNIM SZKOLENIU

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 502 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO