Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4840
Wczoraj:3491
W tygodniu:8331
W miesiącu:65228
Ogólnie:6205003

Kto jest online

8
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 22:25

Lubelska Karta Seniora

W dzisiejszych czasach nasze życie jest szybkie, wymagające i coraz bardziej stresujące. Taki tryb życia powoduje, że poświęcamy coraz mniej czasu i uwagi na przygotowywanie posiłków, ich kompletność i zróżnicowanie. Może to powodować otyłość i związane z nią choroby układu krążenia, a także nierzadko dyskomfort psychiczny powodowany niezgrabną sylwetką i niską wydolnością fizyczną organizmu. Nieodpowiednie odżywianie, wraz z wyjałowieniem i genetycznymi modyfikacjami żywności powodują, że wzrasta zapotrzebowanie organizmu na suplementy diety. Dlatego też niezorganizowany i kształtujący się dopiero polski rynek suplementów i dietetycznych środków spożywczych jest jednym z najbardziej perspektywicznych obszarów inwestowania, co potwierdzają przykłady z wielu krajów Europy Zachodniej.

VITAMIN SHOP jest profesjonalną odpowiedzią na narastające zapotrzebowanie rynkowe i doskonałym sposobem na zorganizowanie i osiągnięcie komercyjnego sukcesu. VITAMIN SHOP to pierwsza i największa Polska sieć sklepów z suplementami diety i dietetycznymi środkami spożywczymi, która dzięki dobremu pomysłowi, właściwej koncepcji i konsekwentnemu działaniu jest jednym z najbardziej prężnie rozwijających się systemów franczyzny. Przy opracowaniu planu działania, strategii i wizerunku marki, systemu pracy i doborze asortymentu pracowali najlepsi i najbardziej doświadczeni specjaliści w produkcji i sprzedaży suplementów diety. Aranżacja i estetyka sklepów sieci VITAMIN SHOP została ustalona przez grafików plastyków oraz ekspertów w zakresie marketingu w handlu detalicznym, przez co sklepy są atrakcyjnie wizualnie i chętnie odwiedzane przez Klientów.

Docelowymi grupami Klientów VITAMIN SHOP są ludzie czynni zawodowo, z klasy średniej i wyższej o stałych dochodach, a także osoby czynnie uprawiające sport. Prowadzone obecnie badania dotyczące stylu życia konsumentów w naszym kraju potwierdzają, że dynamicznie wzrasta grupa ludzi, którzy chcą aktywnie wpływać na swoje zdrowie, ciało i samopoczucie poprzez odpowiedni tryb życia oraz wspomagającą te zamierzenia suplementację.

Asortyment VITAMIN SHOP Został dobrany w oparciu o bogate doświadczenie, światowe trendy i segmentację polskiego rynku odbiorców suplementów diety i odżywek., VITAMIN SHOP posiada w swojej ofercie produkty min. na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmacniające stawy, poprawiające funkcje seksualne, wpływające na poprawę stanu włosów, skóry, paznokci, wspomagające spokojny sen, relaksujące, dodające energii, stymulujące wytrzymałość, koncentrację, pamięć i odporność.

W ofercie VITAMIN SHOP znajdują się najlepsze suplementy i dietetyczne środki spożywcze wiodących producentów zarówno polskich jak i europejskich. W sieci sklepów oferowane są również bezkonkurencyjne jakościowo i cenowo suplementy produkowane specjalnie dla VITAMIN SHOP i sprzedawane pod taką też marką.

Od początku września 2010 roku VITAMIN SHOP ma swoje miejsce w Lublinie . Teraz odżywki i suplementy diety można kupić w nowej części Galerii Olimp przy alei Spółdzielczości Pracy 32.

VITAMIN SHOP to pierwsza i największa polska sieć sklepów z suplementami diety oraz witaminami, która dzięki dobremu pomysłowi, właściwej koncepcji i konsekwentnemu działaniu jest jednym z najbardziej prężnie rozwijających się systemów franczyzny. Właścicielem marki VITAMIN SHOP oraz organizatorem sieci jest czołowy polski producent odżywek dla sportowców - firma TREC NUTRITION. Doświadczenie, jakie firma zdobyła w Polsce podczas współpracy z najlepszymi sklepami specjalizującymi się w sprzedaży odżywek dla sportowców, pozwoliło profesjonalnie i kompleksowo przygotować odpowiedź na narastające zapotrzebowanie na rynku. Misją VITAMIN SHOP jest nie tylko sprzedaż najlepszych jakościowo suplementów, ale także edukowanie i promowanie zdrowego stylu życia. Dlatego w każdym ze sklepów klient może uzyskać fachową poradę na temat precyzyjnego stosowania preparatów, ułożenia diety oraz zalecanego treningu.  

 

                                                                                      

 

 

KONTAKT

LUBLIN

Vitamin-Shop

Galeria Olimp

Aleja Spółdzielczości Pracy 32

20-147 Lublin

tel. (kom.) 509-34-84-29

Sklep czynny codziennie Pn-So 09.00 - 21.00

                                             Nd 09.00 - 20.00

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO