Logowanie

Kurs Trenera

Patrycja Kozyra

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1954
Wczoraj:3633
W tygodniu:5587
W miesiącu:53612
Ogólnie:6301688

Kto jest online

8
Online

wtorek, 16, lipiec 2024 09:20

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Lubelska Karta Seniora

Jest to interwałowy trening nastawiony na podkręcenie metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. Kluczowym w przypadku TABATY jest tzw. efekt afterburn, zapewniający utrzymanie, nawet do kilku godzin po zakończonym treningu, podwyższonego metabolizmu kwasów tłuszczowych.

Zasada treningu jest prosta: 20 sekund ćwiczeń i 10 sekund odpoczynku w ramach 4-minutowej serii, podczas której dajemy z siebie wszystko. Wykonujemy maksymalną ilość powtórzeń danego ćwiczenia, jak najszybciej damy radę.

TABATA FITNESS rozpoczyna się rozgrzewką wstępną przygotowującą ciało do dużego wysiłku. Drugim etapem jest rozgrzewka zasadnicza, podczas której wykorzystujemy elementy TBC lub FAT BURNINGU. Głównym elementem zajęć jest seria TABATA, zakończona STRETCHINGIEM.

Zajęcia przeznaczone są dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Rzuć wyzwanie samemu sobie – wypróbuj TABATA FITNESS

 

Trening funkcjonalny w sposób kompleksowy łączy pracę dynamiczną i statyczną, wzmacniając i stabilizując ciało. Przygotowuje do czynności dnia codziennego i uczy prawidłowych nawyków.

Poprawia kondycję, wytrzymałość, rzeźbi i stabilizuje sylwetkę, angażując wszystkie grupy mięśniowe. Podczas treningu wykorzystywane są stepy, sztangi, hantle, piłki, ekspandery oraz ciężar własnego ciała. Polecany jest dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu wakacyjnych zajęć ze sztangami prowadzonego w Klubie Sportowym Paco przy ulicy Zana 72 w Lublinie przez Magdalenę Siwek.
Od  7 lipca na zajęcia Sztangi w naszym klubie odbywają się trzy razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o 20:00 (prowadząca Magdalena Siwek) oraz w sobotę o godz. 16:00 (Sztangi + TBC z Gosią Misiudą).
Ponadto w środę o 20:00 i w czwartek o 19:00 rozpoczynają się zajęcia ze sztangami tzw. Magic Bar (pierwsze prowadzi M. Siwek, drugie Iwona Maziarz).
Dlaczego warto ćwiczyć ze sztangą? To zajęcia, które rozwijają wszystkie partie mięśni!
Serdecznie zapraszamy!

Najpopularniejsze i najbardziej ognisty rodzaj zajęć! To połączenie tańca i aerobiku: tradycyjnych kroków wykorzystywanych w fitnessie i ćwiczeń kształtujących, ujędrniających ciało. Zumba łączy w sobie energię i motywującą muzykę co daje świetną zabawę. To program ćwiczeń, który jest łatwy do wykonania. Proste kroki taneczne sprawiają, że przy świetnej atmosferze możecie spalić kalorie, poprawicie koordynację ruchową i nabierzecie pewności siebie. Zajęcia polecane są wszystkim, którzy lubią taniec i dobrą zabawę!

Zobaczcie jak wyglądają zajęcia z zumby w Klubie Paco:

Zajęcia oparte o prosty układ choreograficzny na stepie przy dynamicznej muzyce. W drugiej części zajęć wykonujemy ćwiczenia wzmacniające z wykorzystaniem piłek, ekspanderów, hantli i obciążeń na nogi. W połączeniu rezultatem jest szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrniamy ciało i wzmacniamy mięśnie.

Ćwiczenia aerobowe połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie grupy mięśniowe. Podczas zajęć wykorzystywane są hantle o różnym stopniu ciężkości, obciążenia na nogi i gumy do ćwiczeń (ekspandery). Zajęcia nastawione na osoby, które chcą poprawić swoją kondycję i wzmocnić mięśnie.

Celem zajęć jest wzmocnienie mięśni brzucha, wysmuklenie go i spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia o średniej intensywności polecane każdemu zakończone stretchingiem.

ABT (BUP) to zestaw ćwiczeń pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała. Są jedną z form zajęć wzmacniających, które poprawiają siłę, elastyczność i kształt mięśni. Oprócz tego ABT (BUP) wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia należą do grupy treningów o średniej intensywności. Polegają głównie na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń, co pozwala zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. Wykonywane ćwiczenia wzmacniają dodatkowo miejsca, w których pojawia się cellulit. W trakcie zajęć wykorzystuje się przybory m.in. obciążenia czy gumy. Forma ta jest spokojna i statyczna, dlatego polecamy ją osobom, początkującym oraz tym, którzy chcą skupić się na wyrzeźbieniu dolnych partii ciała. Ze względu na umiarkowaną intensywność zajęć, mogą na nie uczęszczać osoby w każdym wieku, również takie, które mają przeciwskazania zdrowotne do wykonywania intensywnych ćwiczeń.

Taneczna forma aerobiku, wymaga dobrej koordynacji, można tu wymienić np. funky aerobic, wykonywana do muzyki Soul i Funk, stosunkowo niskie tempo muzyki 105-135 bpm, gwarantuje trening w granicach 65% wartości częstości skurczów. Forma skuteczna w spalaniu tkanki tłuszczowej. Na tych zajęciach łączy się elementy salsy, rumby, funky, afro, latino.

Zajęcia aerobowe szczególnie ukierunkowane na optymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Treningi prowadzone są w umiarkowanym tempie, polegają na łączeniu prostych kroków w układ choreograficzny który przeplatany jest z ćwiczeniami wzmacniającymi biodra, uda, pośladki brzuch oraz rozciągającymi. Układ choreograficzny powtarzany jest kilkakrotnie dzięki czemu poprawia koordynację, rozgrzewa ciało, wzmacnia układ oddechowy i krązenia. Trening wspaniale spalający tkankę tłuszczową. Zajęcia dla wszystkich.

Po raz pierwszy w 1991 r. pojawił się w amerykańskich salach gimnastycznych śmieszny, mały "stopień", na którym można wykonywać przeszło 250 ćwiczeń gimnastycznych w rytm muzyki. Możemy się spotkać z szeregiem nazw: benchstep, step tralning, bench-aerobic, step heart, low-impact bench - ostatecznie i krótko STEP. Jest to platforma, którą podnosimy lub obniżamy za pomocą tzw. "pięter" (płyt podnoszących wysokość w zależności od stopnia wytrenowania). Podczas tego samego seansu stepu mogą brać udział ćwiczący na różnym poziomie zaawansowania, z taką jednakróżnicą, że zmienna jest wysokość platformy dla poszczególnych osób. Efekty uprawiania stepu to: utrata zbędnych kalorii, zdolność do efektywnego spalania tłuszczu, wzmocnienie garnituru mięśniowego, usprawnieni układu sercowo-naczyniowego. Step jest odmianą aerobiku uprawianą z taką samą popularnością przez kobiety i mężczyzn. Jako innowację dla podniesienia intensywności zajęć można wprowadzić lekkie hantle.

 Zobaczcie jak wyglądają zajęcia Step w Klubie Paco:

 

Jest to jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów. Ćwiczenia trwają najczęściej godzinę. W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku. Bs - klasyczna rozgrzewka, po czym następuje seria gimnastycznych ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków i ud. Wspaniałe dla rzeźbienia twojego ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, ale powtarzając ją regularnie, osiągniesz wynik w postaci silniejszej i bardziej kształtnej sylwetki.

Zobaczcie jak wyglądają zajęcia TBC w Klubie Paco:

Naprzemienne łączenie aerobiku typu "hi-lo" o dużej intensywności z ćwiczeniami wzmacniającymi o małej intensywności. Zaletą jest wykonanie większej pracy fizycznej w podobnym czasie. Częstość skurczów pracy serca wynosi maksymalnie podczas fazy intensywnej 85%, a podczas fazy mało intensywnej 55%. Grupa docelowa to poprawa kondycji i wzmocnienie układu krążenia

Zajęcia polegające na kontrolowanej jeździe na, odpowiednio przygotowanym do tego typu wysiłku, rowerze stacjonarnym, przy specjalnie przygotowanej do zajęć, muzyce i pod czujnym okiem instruktora fitnessu. Ten rodzaj treningu ma za zadanie poprawę ogólnej wydolności organizmu. Wzrost wytrzymałości, kondycji, siły mięśni oraz spalenie tkanki tłuszczowej.

Zobaczcie jak wyglądają zajęcia z rowerów w Klubie Paco: :

Program ćwiczeń ze sztangą przy muzyce. Ten rodzaj treningu ma za zadanie poprawę ogólnej wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły bez widocznego wzrostu ich obwodu. Utrata podskórnej tkanki tłuszczowej podkreśla zarys mięśni (tzw. Definicję). Do ćwiczeń wykorzystana jest sztanga o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej. Stworzona dla potrzeb lekcji choreografia ma na celu określenie ilości powtórzeń, zakresu ruchu i intensywności. Połączenie treningu siłowego z wytrzymałościowym oraz charakter pracy aerobowej i anaaerobowej daje najkorzystniejsze efekty wzmacniania organizmu.

Są to ćwiczenia z gumową piłką o średnicy 55-65 cm należące do grupy ćwiczeń równoważnych. W trakcie zajęć można siedzieć na piłce, leżeć przodem lub tyłem albo opierać się o nią bokiem. Ćwiczenia pozwalają na rozluźnienie ciała, utrzymywanie równowagi i stabilizacji oraz poprawiają koordynację ruchową. Balansowanie na piłce i jej przetaczanie angażuje wiele grup mięśniowych. W szczególności zaś wzmacnia mięśnie szkieletowe odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Ćwiczenia z piłką są zalecane dla wszystkich, a zwłaszcza dla osób mających kłopoty z kręgosłupem.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO