Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:693
Wczoraj:1033
W tygodniu:7283
W miesiącu:25608
Ogólnie:3194105

Kto jest online

6
Online

niedziela, 24, czerwiec 2018 17:55

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 

 Ciekawość i niepewność towarzysząca zapisywaniu się na jakiekolwiek zajęcia sportowe jest czymś normalnym i zrozumiałym. O treningu siłowym z reguły mamy już jakieś wyobrazenie czy skojarzenia – sztangi, hantle maszyny. W przypadku zajęć fitness często skróty opisujące zajęcia czy ich pełne nazwy niestety wydają nam się czarną magią. Jesteśmy w stanie zrozumieć słowa, jednak nie przypisujemy im żadnych skojarzeń co do konkretnych ćwiczeń. W naszych grafikach też często pojawiają się te magiczne zwroty, których osoby początkujące mogą nie kojarzyć ; ) Rozwiejmy kilka z nich.

 

Wiele osób chcących zapisać się na zajęcia fitness zadaje pytania, które z pozycji w grafiku nadają się dla osób początkujących, czy sobie poradzą.. na czym więc polegają te ćwiczenia i dla kogo są?

Cieszący się dużym zainteresowaniem... DANCE. Jest to forma bardzo skuteczna w procesie spalania tkanki tłuszczowej. Kluczowe jest tu wyczucie rytmu i koordynacja ruchów, ponieważ ćwiczenia wykonywane są w układach, którym towarzyszy muzyka. Latino, samba, salsa, rumba czy funky – wszelkie połączenia dozwolone. Zajęcia te są bardzo skuteczne, ale przede wszystkim przyjemne !

Innymi zajęciami, które dobre są tak naprawdę dla każdego, nastawionymi przede wszystkim na spalanie tkanki tłuszczowej, ale także wzmocnienie ud, brzucha, pośladków jest FAT BURING. Podczas wykonywania kilkukrotnie specjalnych układów choreograficznych także wprowadzamy ćwiczenia rozciągające, ciało rozgrzewa się, koordynacja ruchowa znacznie się poprawia, układ oddechowy i krążenia zostaje wzmocniony.

STEP? Układy ćwiczeń w rytm muzyki, wykonywane w towarzystwie platform, których wysokość zależna jest przede wszystkim od stopnia wytrenowania. Trening realizowany w tej formie przede wszystkim usprawnia układ sercowo - naczyniowy, spala kalorie i wspomaga redukowanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia te wzmacniają także garnitur mięśniowy, zwłaszcza, że często stosuje się w ich przypadku dodatkowe elementy, np. hantle. Ta forma treningu nadaje się dla osób o różnym poziomie zaawansowania, wytrenowania oraz kondycji.

Wzrost wytrzymałości i siły mięśni, ale bez szczególnego wzrostu ich obwodu ? MAGIC BAR Ćwiczenia te oprócz wzmacniania i poprawy siły także spalają podskórną tkankę tłuszczową, wyodrębniając zarys mięśni. Obciążenie zależne jest także od akurat ćwiczonej partii naszego ciała. Wzmacnianie całego organizmu na tych zajęciach osiąga naprawdę wysoki poziom, ponieważ stanowi w pewien sposób połączenie trzech typów treningu – wytrzymałościowego, siłowego oraz ćwiczeń aerobowych.

Ćwiczenia wzmacniające organizm oraz tkankę mięśniową, poprawiające koordynację ruchów oraz rzeźbiące sylwetkę to także trening TBC. Ćwiczenia aerobowe wykonywane są w rytm muzyki, oczywiście po odpowiedniej rozgrzewce. Uwaga bardzo zwrócona jest na tym treningu przede wszystkim na mięśnie brzucha, ud i pośladków. Szybka dyskotekowa muzyka i ćwiczenia to doskonałe połączenie.

Kochana przez wszystkich TABATA. Odpowiednia rozgrzewka, następnie 4 minutowa seria, w trakcie której 20 sekund dajmy z siebie wszystko, robimy jak najwięcej powtórzeń danego ćwiczenia, w jak najszybszym tempie. Następnie obdarowywani jesteśmy aż 10 sekundami odpoczynku !: p Faktem jest,zę ćwiczenia dostosowane są dla osób średnio lub mocno zaawansowanych, jednak często warto przełamać się i spróbować podjąć ten wysiłek. Zajęcia zakończone są ćwiczeniami rozciągającymi. Trening bardzo podkręca nasz metabolizm i spala tkankę tłuszczową.

 

TRENING FUNKCJONALNY łączy wiele elementów oraz wykorzystuje kilka pomocy – hantle, sztangi, ciężar własnego ciała, stepy czy ekspandery. Polecany jest zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Trening ten angażuje wszystkie grupy mięśniowe, podwyższa naszą wytrzymałość, kondycję, a także jest doskonałą formą na wyrzeźbienie oraz ustabilizowanie sylwetki, poprzez połączenie pracy statycznej oraz dynamicznej.

 

W naszych placówkch przy ul. Zana 72 i Kiepury 5B zajęcia fitness odbywają się codziennie; ) Grafik oraz zastępstwa instruktorów zajęć aktualizowane są na bieżąco, informacje zawsze pojawiają się na naszej stronie lub facebooku.

 

Karnety istnieją w opcjach 2 oraz 3 lub 4 razy w tygodniu (77 zł , 84 zł lub 90 zł) oraz karnet w wersji bez ograniczeń za 95 zł.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat zajęć oraz każdej kwestii związanej z naszymi siłowniami; ) Zapraszamy

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 451 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO