Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:407
Wczoraj:3672
W tygodniu:7532
W miesiącu:22693
Ogólnie:3257609

Kto jest online

17
Online

piątek, 17, sierpień 2018 07:54

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Ilość różnorodnych procesów i przemian, zachodzących w każdej sekundzie w naszym organizmie jest ogromna. Nie jesteśmy w stanie ani wyobrazić sobie, ani także do końca zbadać co dzieje się w którym momencie i na co wpływa. Każdy z tych procesów jest ważny w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. W przypadku osób ćwiczących na siłowni zarówno amatorsko jak i wiążących z nią konkretniejsze plany i cele sportowe istnieją jednak procesy, które mają szczególne znaczenie – jedne starają się wywołać w jak najintensywniejszy i trwały sposób, innych zaś za wszelką cenę unikać. Do jednych z procesów, którym chcemy na siłowni zapobiec jest katabolizm mięśni.

 

Do procesów, zwanych katabolizmem zalicza się różne reakcje chemiczne, które prowadzące do rozpadu węglowodanów, tłuszczu i białek, czyli cząstek organicznych. Przeciwnym procesem jest anabolizm, zachodzą one w organizmie nieustannie i są od siebie wzajemnie uzależnione. Bardzo ważna jest równowaga między nimi, jednak często zostaje ona z wielu powodów zaburzona. Katabolizm jest mocno nie pożądany w przypadku osób, które chcą swoją sylwetkę kształtować – nie po to dodajemy bodźców i mobilizujemy swoje mięśnie do wzrostu, aby następnie uległy one nie regeneracji i wzrostowi, a rozpadowi. Jednymi z objawów, które są alarmujące i dające nam sygnał o tym procesie jest brak motywacji, często brak apetytu, niechęć do ćwiczeń, spadek libido, a także bóle mięśni, nieustające uczucie zmęczenia, mimo wystarczającej ilości wypoczynku oraz ospałość. Zaburzone może być również poprawne funkcjonowanie naszego układu immunologicznego.

W przypadku dopuszczenia do takiej sytuacji dobrze jest szybko działać oraz zapobiegać temu w przyszłości. Aby to zrobić, musimy jednak poznać przyczyny tego 'zamieszana- niewystarczająca ilość snu, zbyt niska podaż w naszej diecie energii, nadmiar aerobów (zwłaszcza w przypadku osób na diecie niskokalorycznej), chroniczny stres.. Zbilansujmy więc swoją dietę, śpijmy odpowiednia ilość godzin i snem 'dobrym jakościowo', ponieważ zrywanie się co chwilę i dosypianie niekoniecznie da pożądany efekt. Ważne więc, aby o to zadbać i nie marnotrawić swojej pracy nad sobą. Po cóż nam po intensywnych i satysfakcjonujących treningach, które nie dadzą nam nic poza właśnie satysfakcją, a zaniedbanie potrzeb organizmu po nim może wręcz odwrócić efekty.

Aby uchronić zaś mięśnie przed katabolizmem nocnym , doskonałym rozwiązaniem będzie odzywka białkowa, która zawiera kazeinę, czyli białko, które charakteryzuje się długą kinematyką wchłanialności.

Produktem, który ją zawiera jest m.in. odżywka Paco Power System Blend Night. Doskonały smak oraz jakość, a aktualnie występuje także w super promocji – paczka o gramaturze 2,2 kg białka za 156 zł, a do tego 1kg Energo Carb Formula gratis; )

 

 

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 383 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO