Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:412
Wczoraj:634
W tygodniu:4051
W miesiącu:29149
Ogólnie:3552580

Kto jest online

14
Online

piątek, 26, kwiecień 2019 16:22

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Paco Power 

Suplementacja kreatyną jest Ci dobrze znana? Przerobiłeś/aś już cykle monohydratem jak i jabłczanem kreatyny? Jeżeli tak to zachęcamy do wypróbowania stacków kreatynowychPreparaty te zawierają różne formy kreatyny i umożliwiają uzyskanie szybkich efektów w stosunkowo krótkim czasie. Jednym z takich produktów jest Paco Power Pump Up Muscle, stack kreatynowy gwarantujący szybkie i niesamowite przyrosty masy mięśniowej i siły ...

 

W składzie Pump Up Muscle znajdziemy trzy formy kreatyny: jabłczan, ester oraz mohohydrat. Jest to idealne połączenie, które wpływa na wzrost siły i wytrzymałości a także lepszą wydolność organizmu.

AAKG, l-arginina oraz jabłczan cytruliny odpowiadają za zwiększoną produkcję tlenku azotu(NO), który powoduje usprawnienie przepływu krwi w układzie krwionośnym, dzięki czemu gwarantuje stały dopływ tlenu i składników odżywczych do komórek mieśniowych poddanych intensywnemu obciążeniu. Dzięki tym składnikom mięśnie są bardziej odżywione, mają większą moc a także lepiej się regenerują. 

Kolejnymi cennymi składnikami są aminokwasy bcaa, l-glutamina oraz tauryna. Mają one działanie antykataboliczne(hamują rozpad mięśni) oraz odpowiadają za szybszą regeneracje organizmu.

Pump Up Muscle to kultowy stack, gwarantujący zwiększenie siły i masy mięśniowej, szybszą regenerację oraz wydajniejszy trening!

Zapraszamy na zakupy :):) 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO