Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1075
Wczoraj:1047
W tygodniu:1075
W miesiącu:16847
Ogólnie:3635227

Kto jest online

5
Online

poniedziałek, 15, lipiec 2019 23:45

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Suplementy diety po które najczęściej sięgamy w momentach, kiedy nasza waga pokazuje stan kryzysowy. Mowa oczywiście o spalaczach tkanki tłuszczowej. Wiele osób zastanawia się czy warto zacząć je stosować no i przede wszystkim czy są bezpieczne?

Jak najbardziej tak!! Każdy produkt dopuszczony do legalnego obiegu musi przejść kontrolę, mieć w 100% legalny skład i nie ma tutaj odstępstw. 

To co znajdziemy w spalaczach tłuszczu, to na ogół ekstrakty roślinne, kofeina,chrom i szereg bezpiecznych składników, które w połączeniu stają się postrachem dla każdego, nawet najbardziej opornego tłuszczu...

Thermo Fat Killer jest spalaczem, który ma działanie termogeniczne. Dzięki idealnie dobranym składnikom zawartym w Fat Killerze zwiększa się temperatura ciała, w skutek czego następuje wzrost tempa przemiany materii a w konsekwencji szybciej spalamy tkankę tłuszczową. 

Dlaczego warto sięgnąć po spalacz? Po pierwsze, spalacze mają korzystny wpływ na nasz metabolizm, po drugie, to dodatkowa porcja energii, której często brak na treningach, a po trzecie to wsparcie w walce z oporną tkanką tłuszczową 🔥🔥🔥

Spalacze tłuszczu stosować może praktycznie każdy, z wyjątkiem osób, które mają konkretne przeciwskazania, jak choroby serca czy problemy z nadciśnieniem. Jeśli jesteś całkowicie zdrowy, spalacz jest bezpieczną opcją, która w połączeniu z dobrze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną pomoże w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Zapraszamy na treningi! Pod okiem naszych Trenerów(w Paco pomoc i wsparcie Trenera macie w cenie karnetu!!) zrzucanie zbędnych kilogramów to czysta przyjemność ;) 

www.sklep.paco.pl 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO