Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:816
Wczoraj:872
W tygodniu:3376
W miesiącu:27312
Ogólnie:4021359

Kto jest online

8
Online

czwartek, 28, maj 2020 21:56

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Często jest tak, że przychodząc do domu wieczorem jeszcze mamy ochotę coś przegryźć lub zjeść konkretniej. Wtedy znajdujemy tyle smakołyków w lodówce, że aż ciężko przestać nacieszyć nimi brzuszek. Jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że trzeba wiedzieć co można zjeść przed snem, żeby nie przybyło nam zbędnej "masy". Dobrym rozwiązaniem jest na przykład odpowiednia odżywka białkowa, która jest pyszna w smaku i posiada odpowiednie proporcje. Białko to podstawowy element budujący komórki mięśniowe. Jego niedobór może

doprowadzić do wielu komplikacji zdrowotnych. Propozycje dobrych odżywek w rozwinięciu tekstu.


Zalety odżywek białkowych to przede wszystkim silne działanie anabiliczne białka, dobre działanie antykataboliczne, wspomaga odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych, szybsza wchłanialność, a także bardzo prosty i szybki sposób przygotowania.

Nasza propozycja to Paco Power System Blend Night System Blend Night to kompozycja białka jaj, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia oraz białko mleka w taki sposób, aby nie wystąpił ani niedobór ani nadmiar żadnego aminokwasu niezbędnego, co gwarantowałoby jego maksymalną skuteczność.

Skuteczność białka jest zależna od ilości oraz odpowiednich proporcji niezbędnych aminokwasów (EAA). Brak lub niska ilość nawet tylko jednego aminokwasu niezbędnego, może negatywnie wpłynąć na działanie całej mieszanki aminokwasowej. Proporcje aminokwasów najbardziej zbliżone do idealnych możemy znaleźć w białku jaj, ale i to białko nie jest idealne, ponieważ posiada kilka aminokwasów w nadmiarze. Dlatego też przy produkcji System Blend Night skomponowaliśmy białko jaj, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia oraz białko mleka w taki sposób, aby nie wystąpił ani niedobór ani nadmiar żadnego aminokwasu niezbędnego, co gwarantowałoby jego maksymalną skuteczność.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO