Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci2/meta.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.
{gallery width=300 height=230 alignment=left}Aktualnosci2/meta.jpg{/gallery}Szybka przemiana materii pozwala spalić energię, dostarczoną do organizmu pod postacią jedzenia. Im bardziej efektywniej spalamy kalorie, tym mniej tłuszczu odkłada się w organizmie. Nie ma żadnej magicznej metody na szybszą przemianę materii, wszystko wymaga pracy i cierpliwości. Istnieje jednak kilka sposobów na zmobilizowanie układu trawiennego do szybszej i bardziej efektywnej pracy. Po pierwsze zadbajmy o odpowiedni poziom witaminy D. Nie powinno jej zabraknąć w diecie osób chcących schudnąć, pomaga pozbyć się zbędnego tłuszczyku...
Po drugie musimy zrezygnować z picia napoi gazowanych. Pijąc je możemy zapomnieć o płaskim brzuchu. Sztucznie słodzone napoje mogą zepsuć normalną reakcję metaboliczną organizmu na cukier, więc w rzeczywistości tylko zwiększą nam apetyt. Jedzmy czekoladę, flawonoidy zawarte w kakao odgrywają istotną rolę w regulacji metabolizmu. Niewielka ilość dobrej jakości gorzkiej czekolady to samo zdrowie. Postawmy na produkty pełnoziarniste, tempo przemiany materii możemy utrzymać na odpowiednim poziomie, wybierając właśnie produkty pełnoziarniste. Aby je strawić nasz organizm musi pracować znacznie ciężej niż w przypadku tradycyjnych produktów, a do tego zawierają solidną dawkę błonnika, który wspomaga perystaltykę jelit. Spożywajmy wapno, które może pomóc ciału efektywniej metabolizować tłuszcze. Na śniadanie jedzmy chude białko, białko spala dwa razy więcej kalorii podczas trawienia i sprawia że nie czujemy głodu przez wiele godzin. Postawmy na trening interwałowy, ten rodzaj aktywności fizycznej pozwala w krótkim czasie spalić dużo kalorii i poprawić kondycję.






























