Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci2/kl t 2.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.
{gallery width=300 height=230 alignment=left}Aktualnosci2/kl t 2.jpg{/gallery}Ćwiczenia na klatkę piersiową dzielimy na dwie grupy. Pierwsza z nich to ćwiczenia złożone, czyli ćwiczenia wielostawowe, które angażują więcej niż jedną grupę mięśni. W przypadku tych ćwiczeń mogą to być między innymi; wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej lub skos-góra, wyciskanie hantli w leżeniu, tradycyjne pompki, pompki na poręczach. Drugą grupą ćwiczeń są ćwiczenia izolowane, czyli na konkretnej grupie mięśni, wzmacniają tylko jeden element naszego ciała. Ćwiczenia izolowane na klatkę piersiową to miedzy innymi;
rozpiętki w leżeniu, ćwiczenia na maszynach i wyciągach. Ćwiczenia odpowiednie dla osoby średniozaawansowanej to rozpiętki na ławce z głową w górę oraz w leżeniu na ławce poziomej, pompki na poręczach oraz wyciskanie sztangi. Dzięki tym ćwiczeniom łatwo uzyskamy odpowiednie efekty treningu na klatkę piersiową. Należy pamiętać, że dobór ćwiczeń na klatkę piersiową jest kwestią indywidualną i niektóre ćwiczenia mogą się w przypadku danej osoby nie sprawdzić. Ćwiczenia na klatkę piersiową należy wykonywać najlepiej około 1-2 razy w tygodniu. Wszystko zależy od naszego doświadczenia i wiedzy, ale i od założonego celu i preferencji.






























