Jesteśmy w Wejherowie na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie! 🥊 Ekipa Paco Klub Sportowy Lublin melduje gotowość do kolejnych pojedynków. Nasi zawodnicy walczą już w ćwierćfinałach, mają na swoim koncie zdobyte punkty i są o krok od strefy medalowej.
🔥 Kacper Banasik w piątek stoczy swoją piątą walkę z Krzysztofem Zakrzewskim – mistrzem Polski z ubiegłego roku. Zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie i kolejny rozdział tej sportowej rywalizacji. 🔥 Alan Szelest już w środę zmierzy się z Kacprem Słomką w walce o awans do strefy medalowej. Trzymamy mocno kciuki za naszych pięściarzy! 👊💪 Powodzenia Kacper, powodzenia Alan! Całe Paco jest z Wami! ❤️🥊































