W miesiącu:159895
Ogólnie:5712531

5

czwartek, 28, marzec 2024 11:57

Podczas rozgrywanych w Mińsku Mazowieckim XXXVII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w konkurencji fitness sylwetkowe do 158 cm występowała Aneta Michalak. Nasza zawodniczka, podopieczna Kuby Potockiego, mistrza Europy weteranów i srebrnego medalisty ME w kulturystyce przystępowała do zawodów z nadziejami na medal. Niestety, zajęła czwarte miejsce, najgorsze dla sportowca. Złoty medal w fitness sylwetkowym do 158 cm zdobyła ubiegłoroczna mistrzyni w kulturystyce Agnieszka Witasek z Black&White Ostrowiec Św. Srebro wywalczyła Weronika Jedlińska z Tytana Ostrołęka, a brąz Katarzyna Ludowicz z TKKF Winogrady Poznań.
Zapraszamy do obejrzenia finałowej rywalizacji fitness sylwetkowym do 158 cm (w rozwinięciu) oraz dekoracji zawodniczek.