Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:714
Wczoraj:1065
W tygodniu:7966
W miesiącu:23711
Ogólnie:3155001

Kto jest online

10
Online

niedziela, 20, maj 2018 13:48

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Po każdym intensywnym treningu siłowym występuje zmęczenie i znużenie. Często szybko łapią nas zakwasy, a nasz organizm jest jeszcze w szoku. Potrzebuje on również odpowiedniej regeneracji i zapotrzebowania na składniki odżywcze. Oprócz odpowiedniego posiłku, ważna jest również suplementacja. Na co więc warto jest zwrócić uwagę? 

Odżywka białkowa jest najczęściej i najchętniej stosowana przez osoby trenujące. Odżywkę białkową można spożyć po treningu jeśli nie macie czasu na posiłek. Wybierać należy odżywki białkowe takie, które się szybko wchłaniają - izolat lub koncentrat. Jak wiadomo białko jest składnikiem budulcowym mięśni. Odpowiada w znacznym stopniu za ich rozrost i regenerację. Jest niezbędnym elementem treningów. Pozwala powiększyć i masę mięśniową i siłę. Odżywki białkowe dostępne są w różnych formach więc najważniejsze jest, żeby dobrać odpowiednią dla swoich potrzeb i celu. 

Kreatyna to kolejny bardzo popularny suplement. Pełni bardzo ważną rolę, bo wspiera rozbudowę struktur mięśniowych. Jej spożywanie podnosi jakość treningów przez wzrost siły i wytrzymałości. Ze względu na swoją wszechstronność, kreatyna i białko są uważane za najlepsze suplementy diety :) Jeśli kreatynę dodaje się do zbilansowanej diety można przyspieszyć czas, w którym mięśnie zwiększają swoją objętość. Najbardziej popularne rodzaje kreatyny to jabłczan i monohydrat. Bardzo istotne jest to, żeby pić dużo wody przy spożywaniu tego suplementu. 

Carbo - węglowodany mają za zadanie dostarczyć nam w szybkim czasie energii jak również dostarczyć glikogenu do mięśni, ponieważ trening siłowy wyczerpuje jego zapasy, co negatywnie wpływa na rozbudowę mięśni więc trzeba o to odpowiednio zadbać. Dlatego tak bardzo ważne jest, żeby nie pogłębiać sobie katabolizmu mięśni i jeśli to możliwe, po treningu jak najszybciej uzupełnić zapasy glikogenu. 

 

 

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu :) Znajdziecie tam odpowiednie suplementy, które spełnią kryteria odpowiednie do regeneracji waszego organizmu po treningu -> KLIKNIJ TUTAJ 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 563 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO