Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:325
Wczoraj:1432
W tygodniu:325
W miesiącu:11670
Ogólnie:3392229

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 10, grudzień 2018 07:57

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

W związku z coraz większym natężeniem wydarzeń pięściarskich w ostatnim czasie, a także sukcesów, jakie osiągają nasi zawodnicy, o których Was informujemy, zainteresowanie tymi zajęciami w naszym klubie cały czas wzrasta ; ) bardzo cieszy nas zainteresowanie tym sportem osób tak naprawdę w każdym wieku i – o nie, nie – nie tylko mężczyzn; )! Na naszych zajęciach coraz częściej pojawiają się także damskie twarze, które zaangażowaniem i zaparciem wcale nie ustępują chłopakom.

 

 

Profesjonalna, zaangażowana i posiadająca wiele sukcesów na koncie- zarówno w osobistych karierach jak i karierach podopiecznych kadra trenerska to główny atut naszych zajęć. Należą do niej : Władysław Maciejewski, Karolina Michalczuk, Mateusz Gątnicki oraz Tomasz Falczyński. Nie ma co liczyć na odpoczynek i pogaduchy. Za to wycisk, pot na każdym skrawku ciała i SATYSFAKCJA gwarantowane. Dodatkowo sprzyjającym czynnikiem jest atmosfera na treningu, możliwość spotkania wielu ciekawych ludzi i zdobycia od nich wielopłaszczyznowego doświadczenia.

Wystarczającymi argumentami dla potwierdzenia poziomu sekcji bokserskiej naszego klubu są wielokrotne bardzo wysokie wyniki i osiągnięcia naszych zawodników, o których na bieżąco informujemy. Grafik zajęć bokserskich także dostosowany jest do każdego stylu życia- wychodząc naprzeciw różnym grupom nasze zajęcia odbywają się zarówno rano, jak i popołudniami oraz wieczorem i nie tylko w naszych klubach, ale także innych placówkach.

Zajęcia z boksu, z których można korzystać w ramach naszego karnetu odbywają się :

 

W KS PACO Zana 72:

Pn-Pt 9.30 oraz 15.30

Sob. 9.00

 

KS PACO Kiepury 5B:

Pn-Pt 20.00

 

Zespół Szkół nr 11 przy ul. Farbiarskiej:

Pn, Śr, Pt o 17.30

 

Filmiki związane z wydarzeniami i treningami bokserskimi, a także wieloma innymi kwestiami naszego klubu znajdziecie na naszym kanale, galerie zdjęciowe na naszej stronie. Zapraszamy także na naszego facebooka.

 

Zapraszamy więc wszystkich chętnych dawki emocji na nasze sale !:) Do dzieła !

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 686 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO