Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:64
Wczoraj:1108
W tygodniu:3606
W miesiącu:27755
Ogólnie:3159045

Kto jest online

3
Online

czwartek, 24, maj 2018 00:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Osoby, które aktywnie ćwiczą są bardziej narażone na uszkodzenia stawów.

Podobnie jak większość problemów ze zdrowiem początki problemów są nie do wykrycia. W trakcie treningów nie myślimy o stawach, ale o mięśniach na których nam najbardziej zależy.

Pamiętajcie, żeby zadbać o odpowiednie obciążenie, które powinno stopniowo wzrastać, żeby nasze mięśnie mogły się do niego przyzwyczaić.

Jeśli nie macie dużego doświadczenia z zakresu poprawnego wykonywania ćwiczeń polecam poradzić się naszych wykwalifikowanych trenerów, którzy z pewnością będą chcieli służyć Wam pomocą i radą :) 

Zaczynamy nasze zmartwienia i myślenie o tym, kiedy nagle dziwnie nam zaczyna coś strzykać w stawach czy pojawiają się ból kolan. Na szczęście nie miałam aż tak wielkich problemów ze stawami ale przy przysiadach i wzmożonych aerobach czułam lekki ból kolan. Świetnym pomysłem będzie na pewno odpowiednio dobrana suplementacja. Wspomaganie funkcjonowania stawów odpowiednimi preparatami może uchronić Cię przed ryzykiem kontuzji i przestojem w treningach. 

Wybierając odpowiedni produkt dla siebie zwróć uwagę na skład, formę - czy jest to proszek czy kapsułki i cenę. Tego typu preparaty są najczęściej oparte o kwas hialuronowy, siarczan glukozaminy, kolagen typu I lub II , a także kompleks witamin i minerałów. Wpływają one na przyśpieszenie regeneracji stawów, smarowania powierzchni stawowej, a także mogą mieć wpływ na poprawę stanu włosów i paznokci. 

FLEXOR to najwyższej jakości kompleksowy suplement diety, dostarczający hydrolizatu kolagenu, glukozaminy, chondroityny, ekstraktów kurkumy i imbiru, cennych minerałów i kwasu hialuronowego. FLEXOR zawiera również witaminę C, która pomaga w normalnej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki oraz kości. Produkt uzupełnia wapń i cynk, składniki mineralne, z których każdy potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości. FLEXOR polecany jest dla najciężej trenujących sportowców, którzy znacznie częściej narażeni są na przeciążenia i kontuzje.

Zapraszamy do naszego sklepu! KLIKNIJ TUTAJ :) 

 

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 459 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO