Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: białko a odchudzanie

białko a odchudzanie 12 lata 2 tygodni temu #1079

  • ala
  • ala Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy Forumowicz
  • Posty: 68
  • Oklaski: 0
witam ponownie wszystkich forumowiczów,
Bardzo popularna w ostatnim czasie jest dieta dr Dukana, opierająca sie głownie na spożywaniu produktów wysoko białkowych, Czy białko sprzedawane u was w klubie ma takie samo działanie? Wspomaga odchudznie??? czy też nie i wyrosną mi po nim mięśnie???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: białko a odchudzanie 12 lata 2 tygodni temu #1081

  • Majka
  • Majka Avatar
hej ala, białka z paco też wspomagają odchudzanie, możesz np. dodać do płatków musli 30g na śniadanie lub tak jak już pisałyśmy wypić sobie takiego szejka zamiast kolacji on ma mniej kalorii, a z mięśniami to nie jest taka łatwa sprawa aby ci wyrosły
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: białko a odchudzanie 12 lata 2 tygodni temu #1109

  • sylwek
  • sylwek Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert Forumowy
  • Posty: 128
  • Oklaski: 1
Ala nie wiem czy przetrwasz na samym białku? Moja dziewczyna była na diecie Dukana i przerwała ją.
W początkowej fazie nie je się tam nic oprócz białka, żadnych węglowodanów. Nie jest to łatwe.
Widziałem po mojej niuni, że było jej ciężko. Nie miała energii, zaczęły się problemy trawienne.
Po za tym jest to dieta praktycznie na całe życie. Ma kolejne etapy , gdzie wprowadza się potem inne produkty ,
ale tych nowości jest niewiele. Może niektórym służy ta dieta, ale moja dziewczyna czuła się na niej niezadobrze.
Owszem można urozmaicić szejkami białkowymi, ale to później. Ludzie chudną na Dukanie, ale jeżeli nie przeprowadzają dalszych etapów diety to potem tyją. Nie wiem ja nie próbowałem?
Teraz jest na diecie z wyłączeniem zbędnych cukrów i tłuszczy , ale bez brawury. Ćwiczy i jest super.
Pozdrawiam i życzę powodzenia z dietą. :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: białko a odchudzanie 12 lata 2 tygodni temu #1121

  • Sztanga666
  • Sztanga666 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 5290
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Sądzę, że Sylwek ma rację. Na samym białku człowiek nie będzie prawidłowo funkcjonował, szybko odczuje brak paliwa do działania. Wydaje mi się, że lepiej zmienić pewne nawyki żywieniowe, ograniczyć spożycie zbędnych cukrów i tłuszczy. Jeść więcej świeżych warzyw, gotowanych potraw, a nie smażonych i oczywiście wprowadzić trochę ruchu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: białko a odchudzanie 12 lata 2 tygodni temu #1125

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 631
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Jak najbardziej was popieram :P jeść zdrowo i kolorowo bo sezon się zaczyna :woohoo: koniecznie ograniczyć tłuszcze i cukry ;) a wtedy cieszymy się jedzeniem i nie ma efektu jojo przy lekkim odstępstwie :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: białko a odchudzanie 12 lata 2 tygodni temu #1134

  • małolat
  • małolat Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 2563
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 4
dawaj kiełbase i nie fisiuj z białkami!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.077 s.