Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: tendencje zniżkowe u chłopaków

tendencje zniżkowe u chłopaków 12 lata 2 tygodni temu #1207

  • nina
  • nina Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 311
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Witam dziewczęta, chciałabym tu nawiązac nowa pogadankę na temat który od dawna mnie nurtuję. Niby mamy 21 wiek,wszystko jest dla ludzi ale zauważyłam że coraz częstrzym popytem cieszą sie tzw boostery testosteronowe i inne pobudzacze. Niestety pod pozorem osiagów Kulturystycznych chłopki po nie sięgają z innych powodów. Co wy na to??? Co się z tymi chłopakami wyrabia????? :woohoo: czy aż tak ciężkie czasy na dla nich nadeszły??
Ostatnio zmieniany: 12 lata 2 tygodni temu przez nina.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: tendencje zniżkowe u chłopaków 12 lata 2 tygodni temu #1214

  • Majka
  • Majka Avatar
wiesz nina młode to i niedoświadczone, a teraz dziewczynki są wymagające może boją się odrzucenia lub chcą zaimponować
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: tendencje zniżkowe u chłopaków 12 lata 2 tygodni temu #1220

  • BORAT
  • BORAT Avatar
  • Wylogowany
  • Zbanowany
  • Posty: 3042
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Hola ,hola dziewczki. Nie wierzycie w nas facetów. Nie macie pojęcia o czym piszecie. Wam w głowie tylko bzykanie.
W tych boosterach, tribulusach itp. tak naprawdę chodzi o masę i jeszcze raz masę mięśniową. Lepsza wydolność treningowa to lepsze osiągi . Pompa dla mięśni ( nie tego jedynego mięśnia który ciągle macie na myśli) to ważna sprawa przy budowaniu muskulatury.
Inna sprawa że wasze wymagania też są ogromne. W pogotowiu rębacza bez ustanku i jeszcze w między czasie zarabiać ciężki szmal i spełniać wasze zachcianki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: tendencje zniżkowe u chłopaków 12 lata 2 tygodni temu #1238

  • Sztanga666
  • Sztanga666 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 5290
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Panie Boracie, uwierz, że potrafimy zadbać same o siebie ;) Przynajmniej ja nie potrzebuję, aby ktoś spełniał moje zachcianki i zarabiał dla mnie szmal :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: tendencje zniżkowe u chłopaków 12 lata 2 tygodni temu #1240

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 631
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Jak to się mówi :lol: winni się tłumaczą :silly: kobiety są coraz bardziej samowystarczalne bo wiedzą że nie można liczyć na Was!!! bo wam tylko szmal w głowie i wielkie mięśnie :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: tendencje zniżkowe u chłopaków 12 lata 2 tygodni temu #1249

  • nina
  • nina Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 311
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Hola, hola Boracie, nie odwracaj kota ogonem!!! to nie nam o bzykanie chodzi , tylko właśnie Wam chłopakom! a najsmutniejsze jest to, i to właśnie zuwżyłam, że chęci jak zawsze macie wysokie a tu taaaaaaka liiiiiiiiiiiiipa, i wtedy co?? przypominacie sobie o sklepie z odżywkami i niby pod pozorem i tu cię cytuję szanowny Kolego "pompy dla mięsni" kupujecie jak szaleni tribuluski ha ha . Dawno was rozszyfrowałam :evil:
I co ty na to? Niewyżytku!!! :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.076 s.