Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wilk Wilczewski

Wilk Wilczewski 12 lata 4 tygodni temu #482

  • małolat
  • małolat Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 2563
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 4
a co myślicie o tej ostatniej walce Wilka, pół nocy kikowałem na transmisję,dał ciała ale i tak przetrwał do końca i nie dał się znokautować, sam nie wiem co o tym sądzić! :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wilk Wilczewski 12 lata 4 tygodni temu #484

  • sylwek
  • sylwek Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert Forumowy
  • Posty: 128
  • Oklaski: 1
Cześć Małolat! Nie zgadzam się, z twoim określeniem że Wilczewski dał ciała.

Uważam , że radził sobie super. Arthur Abraham jakby nie było jest byłym mistrzem świata, zawodnikiem doświadczonym. Co prawda jego styl walki nie podoba mi się wcale. Szczelna garda, przytrzymywanie , dla mnie to kołek. Natomiast Piotrek był szybki , robił zwinne uniki i próbował przebić się przez gardę. Naprawdę było dobrze.
Świetne przygotowanie Wilka było widać , słuchał poleceń trenera i nie dwał się niby Królowi.
Abraham jest bardzo silnym zawodnikiem , obowiałem się jego mocnych ciosów.Myślałem się, że przydzwoni Wilkowi i będzie nokaut. Wilczewski stanął jednak na wysokości zadania. Dla mnie było Okey , publiczność super dopingowała.
W Kilonii było słychać Polaków, mimo że nasz zawodnik przegrał. Dla mnie Abraham to nieciekawy zawodnik i nie do końca pasuje na mistrza świata . Chowa się , wali cepami w tył głowy, ale jest silny. Niemcy się cieszą. Zresztą tak naprawdę , jaki z niego Niemiec? Wilk to Polak z krwi i kości!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wilk Wilczewski 12 lata 4 tygodni temu #487

  • Sztanga666
  • Sztanga666 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 5290
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Ja niestety nie oglądałam :-(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wilk Wilczewski 12 lata 3 tygodni temu #518

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 631
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Muszę przyznać rację Sylwkowi ;) Wilczewski rzeczywiście bardzo dobrze walczył, miał poprostu silnego przeciwnika :huh: Brawa dla niego :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wilk Wilczewski 12 lata 3 tygodni temu #528

  • amanda
  • amanda Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 1723
  • Oklaski: 0
a ja nie oglądałam , bo mi sie nie chciało, podziwiam was i gratuluję wytrwałości :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wilk Wilczewski 12 lata 3 tygodni temu #567

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Absolutnie Wilk nie dał ciała! nie oglądałam całej walki, ale z tego co widziałam to naprawdę nie chciał dać za wygraną. Zgadzam się z Sylwkiem, jego przeciwnikiem był bardzo doświadczony zawodnik. Wilku jest bardzo szybki, ma dużą wytrzymałość i naprawdę go podziwiam. Nie dał się tak łatwo pokonać! Ale czasami trzeba przyjąć i porażkę.. może jeszcze będzie okazja na rewanż B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.083 s.