Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak zrobić masę

Jak zrobić masę 11 lata 10 miesiąc temu #2547

  • zgredek
  • zgredek Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy użytkownik
  • Posty: 19
  • Oklaski: 0
Drodzy forumowicze. Już nieźle rozkręciłem się z treningiem. Zwalczyłem zakwasy i zamierzam zająć się budowaniem
masy mięśniowej. Potrzebuję zbudować konkretną masę. Podobno mam waruny żeby to zrobić.
Trenerzy dali mi solidny program treningowy ( ledwie daję radę). Tylko wszyscy mi gadają że muszę brać dużo odżywek. Może na początek byście mi coś doradzili( tylko bez przesady bo już trenerzy namieszali mi trochę w mózgu). :blush:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak zrobić masę 11 lata 10 miesiąc temu #2549

  • nina
  • nina Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 311
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Drogi Zgredku zasadniczym pytaniem jest to, czy ma to być zestawik Economy czy w klasie De Lux ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak zrobić masę 11 lata 10 miesiąc temu #2552

  • zgredek
  • zgredek Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy użytkownik
  • Posty: 19
  • Oklaski: 0
Cóż za szybka odpowiedź. Nina raczej nieco tańsza wersja żeby zostało na biały ser. Rozumiesz?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak zrobić masę 11 lata 10 miesiąc temu #2553

  • nina
  • nina Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 311
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Przede wszystkim Zgredku stawiamy w firmie na profesjonalizm i nie dajemy niezdecydowanym długo na siebie czekać :P
Sądzę ze w twoim przypadku potrzebne jest prawie wszystko, ale bez obaw!! Moja propozycja cię nie zrujnuje i śmiało zostanie Ci jeszce na półroczny karnet w Paco :cheer:
Na początek odżywka typu Gainer najlepiej Masive Reactor 3,5 kg za 108zł do tego kreatynka Maximize Fire Pack 400 cap za 79, aminokwasy Bcaa i mieszanka Anabolic Amino po 400 cap , obie za 65 zł bo niestety masz w nich niedobory, oczywiście białeczko najlepiej na noc System Blend Night 2,2 za 156 zł Wszystkie te produkty oczywiście sygnowane marką PACO POWER!!!
zalecam Ci celowo duże opakowania bo jeśli chcesz widzieć efekty, koniecznie musisz używać tego stale a i pisałeś że opadasz z sił ,jak nic trzeba tu jescze dorzucić AAKG 400 cap za 76 zł aby był lepszy transport tego wszystkiego w miesień ;)
Koszt całkowity Drogi Zgredziu to 549 zł, do tego dostaniesz w gratisie shaker, dwie tableterki i próbki naszych produktów ;) Zasnawiasz się czy to dużo?? Rozbij tę kwotę przynajmniej na 2 lub trzy miesiące i wyjdzie naprawdę śmiesznie mało :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak zrobić masę 11 lata 10 miesiąc temu #2554

  • zgredek
  • zgredek Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy użytkownik
  • Posty: 19
  • Oklaski: 0
Nina nie mam tyle kasy żeby wydać na odżywki . Narazie myślałem o jakieś stówce ? A ty mnie poprostu zastzeliłaś tak ajk trenerzy. Zlituj się , muszę jeszcze coś jeść. A przy wydaniu takiej kwoty musiałbym żywić sie tylko tym.
Wybierz mi coś narazie w mniejszej ilości . Od czegoś muszę zacząć. :ohmy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak zrobić masę 11 lata 10 miesiąc temu #2555

  • nina
  • nina Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 311
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
oki doki Zgredku ;) w takim razie mały gainer już wymieszany z kraetyną Paco Power Maximize Hard Gain 1kg za 33 zł, do tego białeczko Pure Whey System 900 gr za 69 zł również Paco Power :cheer: , na tyle tylko starczaja twoje finanse :blink:
We własnym zakresie jedz w swojej normalnej diecie ,więcej węglowodanów złożonych takich jak w brązowym ryżu, płatkach owsianych bo one są odpowiedzialne za masę ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.093 s.