Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Posiłki i ich urozmaicenia !!

Odp: Posiłki i ich urozmaicenia !! 12 lata 1 miesiąc temu #71

  • Arni
  • Arni Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 199
  • Oklaski: 3
O nerowa jesteś! Co za oburzenie za swoją ukochaną owsiankę. Powiedz lubisz jeść , czy się zapychać?
Nie sądzę , że często jadasz pyszną jajecznicę? Musiałabyś pokosztować mojej. Wy dziewczyny wiecznie się odchudzacie.To pewnie "zapchasz" się czymś mało kalorycznym i zgłowy? Mam rację? A może się mylę?

Biały ser można łączyć z różnymi produktami i nawet tymi zdrowymi i mało kalorycznymi. Próbowałaś serka z tuńczykiem? A może z mixem warzyw i pikantną przyprawą?Lubię jeść i eksperymentować różne smaczki
A jaki byś zjadła omlet? Ale prawda ty zaproponujesz pewnie owsiankę z suszonymi śliwkami albo inny świetny przysmak?

Dzisiaj Twoje święto zrób sobie bal i zjedz coś extra ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Posiłki i ich urozmaicenia !! 12 lata 1 miesiąc temu #72

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Arni ależ ja się nie oburzam :) Bardzo chętnie spróbuję czegoś nowego. Lubię zjeść coś, co mi smakuje a przy okazji nie czuć ani sytości ani głodu ale nie żebym odchudzała się aż tak bardzo :D Nigdy nie byłam entuzjastką wiecznego odchudzania się :P

Tylko wspomniałam o owsiance - ale bez przesady :D trzeba mieć umiar we wszystkim :) Nie jest tak, że jem ją notorycznie :P Jak poeksperymentuję z serkiem i tuńczykiem czy z innymi połączeniami na pewno dam Ci znać czy smakowało ;)

Dzisiaj na obiadek pierś z kurczaczka gotowana, ryż i warzywa. A co u Ciebie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Posiłki i ich urozmaicenia !! 12 lata 1 miesiąc temu #74

  • Arni
  • Arni Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 199
  • Oklaski: 3
Och Kati, Kati. Miałaś zjeść coś extra. Gotowana pierś, ryż warzywa. Z daleka zionie dietą. Litości zkosztuj dzisiaj coś tuczącego i "zakazanego". Może golonka, albo kebab. Nie rozchorujesz się od tego? Potem deser , koniecznie kalroczny i lampka wina. Co ty na to? Zrezygnuj z tej gotowanej piersi. Jutro to zjesz. :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Posiłki i ich urozmaicenia !! 12 lata 1 miesiąc temu #76

  • Arni
  • Arni Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 199
  • Oklaski: 3
Kati. Tak sobie przeglądam to forum i widzę, że ćwczysz aerobik. Nie masz się w takim razie co martwić dzisiejszym ewentualnym tuczącym posiłkiem. Spalisz zbędne kalorie na treningu. Na jakie ćwiczenia chodzisz? Przyznaj się co lubisz ćwiczyć. Po z jedzeniem chyba u ciebie krucho to martwię się żebyś nie "omdlała" :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Posiłki i ich urozmaicenia !! 12 lata 1 miesiąc temu #77

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Hmmm...Twój dar przekonywania jest bardzo skuteczny :D Masz rację - dzisiaj pozwolę sobie na coś "zakazanego" :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Posiłki i ich urozmaicenia !! 12 lata 1 miesiąc temu #78

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Tak, chodzę na aerobik. Najbardziej lubię zajęcia taneczne i step, ale te bardziej statyczne również: TBC lub BUP. Też sądzę, że dzisiejsza uczta kaloryczna polegnie na treningu, przynajmniej taką mam nadzieję :).

U mnie z jedzeniem jak najbardziej w porządku :D dziękuję za troskę, ale nigdy nie miałam stanów omdlenia :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.116 s.