Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:407
Wczoraj:3672
W tygodniu:7532
W miesiącu:22693
Ogólnie:3257609

Kto jest online

17
Online

piątek, 17, sierpień 2018 07:53

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 

Ubiegły weekend obfitował w wiele emocji, związanych z wydarzeniami na zawodach sportów sylwetkowych. W dniach 7-8 października 2017 r. W Mrozach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Relacje z wczorajszych finałów oglądać mogliście na naszej stronie, ci, którzy ją ominęli dalej mają szansę obejrzeć ją na www.paco.pl !;) Ważne zawody za nami, a że nie zabrkało na nich również reprezentantów naszego Klubu Sportowego, warto by było podsumować ich występy !

 

W kategorii kulturystyka juniorów powyżej 75 kg nasz reprezentant, Wojciech Sobierajski zajął bardzo wysokie, bo drugie miejsce! Również drugie miejsce zajął Robert Król, w kategorii kulturystyka klasyczna weteranów- open.

Piotr Zieliński, który także startuje w barwach KS Paco w kategorii fitness plażowe weteranów zajął miejsce pierwsze! Nasz reprezentant Adam Chrząszcz w tej samej kategorii zajął miejsce siódme. W kulturystyce weteranów 40-44 lat – open Andrzej Hurysz zajął miejsce 6.

Dwóch naszych zawodników startowało także w kulturystyce weteranów 45-49 lat -open. Byli to Jakub Potocki, który zajął drugie miejsce oraz Wiesław Cisowski, który zdobył miejsce 4.

Kultorystyka weteranów 50-54 lat- open okazała się dla nas także obfita w medale, ponieważ nasz reprezentant Zbigniew Ciszewski zajął miejsce pierwsze, startujący w naszych barwach Dariusz Żuk zaś drugie. Zbigniew Ciszewski zajął także trzecie miejsce w kulturystyce weteranów OPEN.

W kategorii bikini fitness juniorek do 166cm, reprezentantka KS Paco Lublin – Klaudia Miszkiniuk zajęła 13 miejsce. W kategorii bikini fitness open weteranek w barwach KS PACO startowała Aleksandra Strzelec, która zajęła 8 miejsce. W fitness sylwetkowym weteranek zaś miejsce 9 zajęła nasza reprezentantka Anna Angelloni- Wójcik. Damian Bednarski, startujący w naszych barwach, zajął 9 miejsce w kategorii fitness plażowe juniorów powyżej 178 cm.

W klasyfikacji drużynowej Nasz Klub sportowy na 22 kluby uplasował się na miejscu 4; )!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i wyglądamy kolejnych zawodów, w których bedą mogli się wykazać, a te już niebawem; )!

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 374 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO