W miesiącu:164228
Ogólnie:5716864

2

piątek, 29, marzec 2024 02:15

Adrian Michalak z Klubu Sportowego Paco zajął czwarte miejsce w kulturystyce  mężczyzn do 80 kg podczas rozegranych w Kielcach XXXVIII Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness. Przypominamy, przed dwoma laty, w Katowicach nasz zawodników startował w kulturystyce klasycznej do 171 cm i uplasował się na szóstym miejscu.
Mistrzem Polski 2014 został Artur Szudrowicz z Violetty Bydgoszcz, który przed dwoma laty był gorszy jedynie od naszego Arkadiusza Misiaka. Srebrny medal wywalczył Artur Grzesiak z Bodymaniak Busko-Zdrój, a brązowy Sebastian Macek z Olimpu Zabrze.
Zapraszamy do obejrzenia finałowej rywalizacji w kategorii kulturystyka mężczyzn do 80 kg.