Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2405
Wczoraj:6671
W tygodniu:39914
W miesiącu:83478
Ogólnie:5819276

Kto jest online

8
Online

niedziela, 14, kwiecień 2024 09:08

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 Niezwykle udanie w rozgrywanych w miniony weekend w miejscowości Ceske Lipe zawodach BFC Cup w sportach sylwetkowych startowali reprezentanci Klubu Sportowego Paco: Anna Bernady i Piotr Zieliński.

Nasza zawodniczka, aktualna mistrzyni Polski, wygrała rywalizację w fitness sylwetkowym kobiet do 164cm. Na podium wyprzedziła Słowaczkę Zdenkę Dobiasovą oraz Czeszkę Dagmarę Sadilkovą. Piotr Zieliński, który występował w męskiej sylwetce do 178cm, zajął trzecie miejsce i musiał uznać wyższość jedynie reprezentantów Czech, Petra Ouvina i Alesa Lamka.

- Jesteśmy z Piotrem bardzo zadowoleni z tego startu, tym bardziej, że do Czech pojechaliśmy niemal prosto po powrocie z Mistrzostw Europy, które odbywały się w Santa Susanna - mówi "Nowemu Tygodnikowi" Anna Bernady.

Szerzej o występie naszych zawodników w BFC CUP oraz w Mistrzostwach Europy, w których Anna Bernady zajęła siódme miejsce, a Piotr Zieliński szóstą lokatę, napiszemy w kolejnym wydaniu tygodnika.

Źródło: Nowy Tydzień w Lublinie

Anna Bernady, reprezentantka Klubu Sportowego Paco to kobieta na medal! 8 marca zdobyła złoty krążek podczas Pucharu Ziemi Puckiej w Żelistrzewie w kategorii fitness sylwetkowe open. Podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Kielcach 18 i 19 kwietnia, wywalczyła złoty krążek w fitness sylwetkowym kobiet do 163 cm. Kolejnym sukcesem był wyjazd do Hiszpanii na Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness, dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego, który pośpieszył z pomocą finansową dla naszej zawodniczki. W Hiszpanii wystąpiła w dwóch kategoriach: fitness sylwetkowe weteranek i fitness sylwetkowe seniorek do 163cm. W tej drugiej kategorii reprezentantka Lubelszczyzny na 22 zawodniczki zajęła 7. miejsce! Zobaczcie jak Ania promuje w Hiszpanii nasze województwo!

 Podczas Mistrzostw Europy, które odbyły się w ubiegłym tygodniu od 13 do 18 maja w Hiszpanii, wystartowało aż 102 zawodników z Polski! Tym samym drużynowo nasza reprezentacja zajęła pierwsze miejsce! Gratulujemy serdecznie naszym zawodnikom, którzy w ciężkich i wyrównanych bojach w Mistrzostwach Polski w Kielcach wywalczyli sobie miejsce w prestiżowych ME.

 

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne słowa uznania. Jesteśmy z Was dumni, bo wiemy, że daliście z siebie wszystko. Warto też wspomnieć o naszych zawodnikach Paco Lublin i jednocześnie reprezentantach województwa Lubelskiego! Jakub Potocki nasz doświadczony i utytułowany kulturysta podczas Mistrzostw Europy wystartował w kategorii Kulturystyka weteranów 40-49 lat, a także w kulturystyce mężczyzn powyżej 90 kg. W obydwu kategoriach Kuba zajął 6. miejsce. Natomiast Piotr Zieliński wszedł do finału i zajął 6. miejsce w kategorii męska sylwetka. Anna Bernady, nasza złota medalistka tegorocznych Mistrzostw Polski wystąpiła w Hiszpanii podczas Mistrzostw Europy w dwóch kategoriach: fitness sylwetkowe weteranek, a także fitness sylwetkowe seniorek do 163cm. W weterankach przy silnej obsadzie Ani nie udało się przejść dalej, natomiast w seniorkach zabrakło jej jedynie dwóch punktów, by przejść do finału! Ani należą się słowa uznania i brawa, bo na 22 zawodniczki startujące w fitness sylwetkowe seniorek powyżej 163cm uplasowała się na 7. miejscu!

 Nasza znakomita zawodniczka, Anna Bernady, po Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii fitness sylwetkowe kobiet do 163cm zakwalifikowała się na Mistrzostwa Europy w Hiszpanii! Ania zakwalifikowała się do grupy B. W takim wypadku zawodnik musi sam wyłożyć odpowiednią sumę pieniędzy na wyjazd. Marzeniem Ani było reprezentowanie naszego kraju, więc KS Paco zwróciło się do Urzędu Marszałkowskiego - Zarządu Województwa Lubelskiego i wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka, o finansowe wsparcie wyjazdu naszej zawodniczki.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i wierzymy, że nasza zawodniczka będzie godnie reprezentować województwo lubelskie podczas Mistrzostw europy w Hiszpanii, które odbędą się od 12 do 17 maja! 

 Reprezentant Klubu Sportowego Paco, Piotr Zieliński bardzo dobrze spisał się podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się 25 i 26 kwietnia w Kielcach. Na 14 zawodników w kategorii męska sylwetka do 178cm zajął 9 miejsce. Podczas Mistrzostw Polski odbyły się też eliminacje do Mistrzostw Europy weteranów w męskiej sylwetce, na które Piotr się zakwalifikował. Dlaczego wystąpił w kategorii męska sylwetka?

Siedem medali: trzy złote, dwa srebrne i dwa brązowe w rozgrywanych w Kielcach 39. Mitrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness zdobyli reprezentanci KS Paco. Lubelski klub w klasyfikacji punktowej mistrzostw uplasował się na trzecim miejscu wśród 31 startujących w kulturystyce i na czwartym na 30 klubów, których reprezentanci rywalizowali w fitness.

- Jestem dumny z zawodniczek i zawodników naszego klubu. Pokazali świetną formę - mówi Andrzej Stachura, prezes Klubu Sportowego Paco. - Podczas tegorocznych mistrzostw Polski w Kielcach zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. Co warte podkreślenia, z roku na rok wzrasta także poziom zawodów - zaznacza sternik lubelskiego klubu.

 W tej kategorii świetnie zaprezentowała się Magdalena Kaleta, zawodniczka naszego klubu która zajęła pierwsze miejsce. To dla reprezentantki Paco Lublin niezwykłe wyróżnienie za ciężką pracę i przygotowania. Podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się 18 i 19 kwietnia drugie miejsce w tej kategorii zajęła Joanna Kaczyńska (Aplauz Warszawa), natomiast na trzecim miejscu znalazła się Kaja Wojciechowska (Black&White Ostrowiec Świętokrzyski)  GALERIA DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM

 W kategorii kulturystyka mężczyzn do 95 kg wystąpił nasz wieloletni zawodnik Jakub Potocki. Doświadczony kulturysta podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Kielcach 18 i 19 kwietnia zajął trzecie miejsce! Kategorię wygrał Tomasz Słodkiewicz (SSKiR Sopot), natomiast drugie miejsce zajął Andrzej Maszewski (Body Line Łódź)  GALERIA DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM

 W tej kategorii świetnie zaprezentowała się podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się 18 i 19 kwietnia w Kielcach. To dla reprezentantki Paco Lublin niezwykłe wyróżnienie za ciężką pracę i przygotowania, które z kolei nie były łatwe, bo zawodniczka naszego klubu przed zawodami zachorowała. W tej kategorii wystartowały też dwie reprezentantki Paco - Hanna Heldt (6. miejsce) i Aleksandra Domaszewicz (7. miejsce)  GALERIA DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM

Tę kategorię wygrał Filip Piątek (Testosteron Skierniewice), drugie miejsce zajął Rafał Zabawa (Violetta Bydgoszcz), natomiast trzecie przypadło Bartłomiejowi Okuniewskiemu (Violetta Bydgoszcz). W męskiej sylwetce do 174cm startowało też dwój reprezentantów Paco Lublin - Michał Burek (5. miejsce) i Maciej Muszyński (9. miejsce). Zapraszamy do obejrzenia tej relacji!

 Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Kacprem Ducem finalistą Męskiej Sylwetki powyżej 178cm. W najliczniej obsadzonej kategorii na tych mistrzostwach Kacper zajął piąte miejsce. Uważamy to za duży sukces debiutanta z naszego klubu ponieważ sędziowie zakwalifikowali go do finałowej szóstki spośród trzydziestu dwóch startujących. Zobaczcie co Kacper miał do powiedzenia na temat swojego występu.

 Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Michałem Burkiem finalistą Męskiej Sylwetki kategorii do 174cm. Michał zajął piąte miejsce na jedenastu startujących i uważa to za swój sukces. Zobaczmy co do powiedzenia na ten temat miał zawodnik naszego klubu i jakie ma plany na dalszą sportową przyszłość.

 Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z długoletnią przyjaciółką Klubu Sportowego Paco Małgorzatą Krawczyk. Małgosia wróciła po ośmioletniej przerwie w startach na scenę i odniosła wielki sukces, indywidualnie srebrny medal w fitness sylwetkowym kobiet w kategorii do 163 cm i brązowy w parach z Gabrielem Koperkiewiczem. Zobaczmy co Małgosia miała dopowiedzenia na temat swoich sukcesów i planów na przyszłość sportową

Marcin Myśliwiecki zdobył złoty medal w kategorii kulturystyka mężczyzn do 70kg. Podczas Mistrzostw Polski w Kielcach, które odbyły się w miniony weekend konkurencja była duża. W kategorii Marcina wystąpiło aż 16 zawodników! Marcin starał się zaprezentować z jak najlepszej strony i doszlifować formę do perfekcji. Jak każdy zawodnik widzi u siebie drobne mankamenty, które chce poprawić, ale my zobaczyliśmy na scenie zobaczyliśmy świetną formę Marcina podczas MP, co docenili również sędziowie w swoim werdykcie. Z wywiadu dowiecie się między innymi jak Marcin przygotowywał się do zawodów, z kim zaczął współpracę i czy zamierza jeszcze wystartować w tym roku.

 Najważniejsza impreza sezonu wiosennego 2015 w sportach sylwetkowych odbywała się w Kielcach w przestronnej Hali Targów Kielce. Tegoroczne, już XXXIX, MP przebiegały w odświeżonej formule. Większość kategorii przeprowadzanych było w jednym dniu, nieco odmiennie odbywały się porównania sędziowskie. Myślę, że ta reforma wyjdzie wszystkim na zdrowie. Zawodnicy przygotowują formę na dany dzień, nie muszą obawiać się, że nazajutrz, w finałach stracą ją. Porównania, będące uśrednieniem propozycji wszystkich sędziów, są trafniejsze i na pewno budzą mniejsze kontrowersje publiczności. Dobrze więc, że zmiany idą ku lepszemu.

W miniony weekend w Kielcach rozgrywane były 39. Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness. W zawodach wystąpiła liczna grupa zawodniczek i zawodników Paco Lublin. Pierwszego dnia mistrzostw reprezentanci lubleskiego klubu zdobyli trzy medale: złoto i dwa srebrne.

Po raz kolejny mistrzem Polski w kulturystyce w kategorii do 70 kg został Marcin Myśliwiecki.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 305 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO