W miesiącu:120175
Ogólnie:5855973

13

piątek, 19, kwiecień 2024 13:56

W dniach 25-25 października 2014 r. na Hali Lodowiska Katowickiego Spodka odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Z Klubu Sportowego Paco wystartowało 6 zawdoników, którzy zdobyli łącznie 5 medali, tym samym w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy trzecią pozycję. Najlepiej zaprezentował się Artur Gałęzowski, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii Kulturystyka klasyczna juniorów - wszechkategoria. Srebrne medale wywalczyli dla Paco: Anna Bernady (Fintess Sylwetkowe weteranek), Mateusz Dziekan (Męska sylwetka juniorów) oraz Bogdan Chabros (Kulturtstyka Weteranów 40-49 lat do 80 kg). Ostatni brązowy medal przypadł Wiesławowi Cisowskiemu w kategorii Kulturystyka Weteranów 40-49 lat pow. 90 kg. Niestety ostatni nasz zawodnik Konrad Szufliński-Kowalski uplasował się tuż za finałową szóstką w kat. Męska sylwetka juniorów.

Szczegółowe wyniki z mistrzostw: KOMUNIKAT KOŃCOWY