Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4988
Wczoraj:5846
W tygodniu:21728
W miesiącu:128432
Ogólnie:5303743

Kto jest online

3
Online

czwartek, 30, listopad 2023 20:51

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 8 marca w Żelistrzewie widzowie mogli zobaczyć 61 zawodników i zawodniczek prezentujących się na scenie. W kategorii powyżej 90kg znalazło się 6 zawodników w tym: Patryk Szostak i Dominik Hałas (obydwaj reprezentujący Paco Lublin), a także Wojciech Pieczaba, który jest zaprzyjaźniony z klubem Paco, dzięki stowarzyszeniu Sylwetka, która od lat razem z Leszkiem Michalskim, Katarzyną Matellą i Radosławem Kożuszkiem prowadzą różne rodzaje szkoleń w naszym klubie.

Nasz reprezentant, Patryk Szostak zdominował swoich rywali i wygrał zarówno kategorię powyżej 90kg jak i open! Trenerem Patryka jest Krzysztof Stolarczyk, który na pewno jest zadowolony ze startu swojego podopiecznego. Zaraz za Patrykiem, na drugiem miejscu podium znalazł się, nasz wieloletni reprezentant klubu, Dominik Hałas. Nasz utalentowany i świetnie prezentujący się na scenie, doświadczony zawodnik,  mimo tego, że te zawody były przetarciem przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w kwietniu, forma Dominika jest świetna. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych zawodników i to, jaką ciężką pracę wkładają w przygotowania.  Zobaczcie zdjęcia z formą Dominika i link do układu dowolnego!

- Forma Dominika Hałasa robiła wrażenie. Według mnie Dominik wyglądał najlepiej, a układ dowolny bił na głowę, on na scenie po prostu płynie - stwierdza obecna na zawodach, Sylwia Taczała, zawodniczka, która występuje w fitness sylwetkowym.  

LINK DO UKŁADU DOWOLNEGO <-- kliknij! 

 

Wojciech Pieczaba zajął trzecie miejsce w tej kategorii. Warto wspomnieć i o nim ponieważ mieliśmy już nie jedną okazję zobaczyć Wojtka w klubie Paco, a także przeprowadziliśmy kilka ciekawych rozmów z tym doświadczonym zawodnikiem. Wojtek jest pod stałą opieką swojego trenera, Leszka Michalskiego i współpracuje ze stowarzyszeniem Sylwetka. Również dzięki współpracy klubu Paco ze świetnym tercetem Sylwetki (Katarzynie Matelli, Leszkowi Michalskiemu i Radosławowi Kożuszkowi) wszyscy zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu żywienia i suplementacji mogą ją nabyć w naszym klubie, gdzie odbywają się szkolenia poświęcone tym zagadnieniom. Najbliższe w Klubie Paco przy ul. Kiepury 5b odbędzie się 28 i 29 marca.

 

 

 

 

 

Komentarze   

#5 Adam1 2015-03-11 17:10
oj było komu kibicować
#4 BORAT 2015-03-11 17:00
ale forma - zazdroszczę
#3 Sztanga666 2015-03-11 12:03
brawa dla wszystkich :)
#2 małolat 2015-03-10 17:59
ten człenio co wygrał to normalnie 3 razy większy od całej reszty
#1 tona_żelastwa_na _klate 2015-03-10 17:58
forma rewelacyjna, a mi znów zabrakło odwagi żeby wystartować :(

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 567 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO