Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:793
Wczoraj:1181
W tygodniu:5594
W miesiącu:16939
Ogólnie:3397498

Kto jest online

13
Online

piątek, 14, grudzień 2018 15:52

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Olej kokosowy w ostatnim czasie stał się bardzo popularny. Nie tylko znalazł zastosowanie w kuchni ale również w kosmetyce. Posiada liczną gamę właściwości zdrowotnych jak i pielęgnacyjnych. Okazuje się, że jest jedynym, któy nie odkłada się w tkankę tłuszczową. Wykorzystywany jest do produkcji dużej ilości energii oraz do spalania kalorii. Oczywiście zdania są podzielone, niektórzy uważają, że olej kokosowy nie jest niczym dobrym. To jak naprawdę jest z popularnym olejem z kokosów.?

Regularne stosowanie oleju kokosowego podnosi poziom dobrego cholesterolu, ponadto zawiera kwas lauronowy, czyli jeden ze składników mleka matki. Ten składnik jest bakteriobójczy i wzmacnia dobre właściwości oleju. Kwas kaprylowy stosowany jest w walce z grzybicą, który również znajdziemy w składzie oleju. Dla zapominalskich, też jest skuteczny gdyż zawarte w nim kwasy tłuszczowe poprawiają koncentrację i poprawiają funkcjonowanie mózgu. Olej kokosowy można stosować profilaktycznie lub przy różnego rodzaju dolegliwościach. Wzmacnia odporność naszego organizmu, ma działanie przeciwwirusowe i antybakteryjne. Wspomaga pracę układu pokarmowego oraz przyśpiesza przemianę materii. Zastosowanie oleju jest bardzo szerokie od „kuchni” do pielęgnacji naszego ciała. Kwasy tłuszczowe nie są dzielone na fragmenty tak jak w przypadku oleju roślinnego, dlatego trafiają bezpośrednio do komórek. W komórkach są spalane i wykorzystywane przez nasz organizm do produkcji energii. Dzięki zwiększeniu rezerw energetycznych organizmu pobudza metabolim co powoduje szybsze spalanie kalorii.

  • jest szybko trawiony i przyswajany przez organizm

  • przyśpiesza przemianę materii

  • zwiększa energię i wytrzymałość

  • Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn pokarmowych

  • dzięki temu, że jest bardzo tłusty to zmniejsza apetyt

Wzbogacony jest również w witaminy E, B , C i minerały. Przy stosowaniu diety jest zalecany, ponieważ zmniejsza łaknienie i syci. Przez dłuższy czas nie będziemy odczuwać uczucia głodu, ani podjadać. Przyśpiesza metabolizm i zwiększa energię i wytrzymałość, jest idealny dla osób, które są na diecie redukcyjnej. Przy regularnym stosowaniu następuje redukcja tłuszczu brzusznego, dzięki odpowiednim proporcjom kwasów tłuszczowych. Olej kokosowy idealnie się sprawdza jako „krem” idealnie nawilża i wygładza skórę. Dużym zainteresowaniem cieszy się w środowisku masażystów. Świetne zastosowanie ma również dla naszych włosów, dobrze nawilża i zapobiega wypadaniu. Jak widać każdy może wybrać dla siebie odpowiednie zastosowanie oleju kokosowego. Trzeba samemu się przekonać czy rzeczywiście jest produktem wartym zainteresowania, czy to po prostu tylko chwyt marketingowy, że dobry na „wszystko”

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 446 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO