Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:414
Wczoraj:1142
W tygodniu:2819
W miesiącu:18345
Ogólnie:3328039

Kto jest online

14
Online

środa, 17, październik 2018 10:56

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

W nawiązaniu do chellangu pody tytułem "Schudnę do sylwestra warto wiedzieć, że szczupłe ciało to nie wszystko  
  Drogie Panie zadbajcie o jędrną skórę! 
Wiele kobiet, też tych bardzo młodych, zmaga się z problemem wiotkiego i mało sprężystego ciała. 
Mimo relatywnie niskich wskazań na wadze, sylwetka odbiega od wymarzonego ideału. 
Jakie są przyczyny utraty sprężystości i jędrności?
Co zrobić, żeby poprawić estetykę swojego ciała?


👉 Mało sprężysta sylwetka to skutek niewłaściwie zaplanowanego żywienia, często połączonych z nieprzemyślaną aktywnością fizyczną. 
Czyli „tradycyjne” metody odchudzania, oparte na trudnych do utrzymania głodówkach i wielogodzinnych sesjach na bieżni, w konsekwencji doprowadzają do utraty mięśni i zwiększenia procentowego udziału tkanki tłuszczowej. Niedobór pełnowartościowego białka.
👉 O ile mężczyźni często przesadzają ze spożyciem protein, o tyle kobiety mięso, jaja, podroby, ryby często traktują jako "mało dietetyczne" i drastycznie zmniejszają jego spożycie, ewentualnie zmieniają na dodatkową porcję warzyw albo.. słodyczy! 
👉Warto wiedzieć, że wartościowymi białkami nie są wędliny, np. chude szynki czy parówki, które dość często pojawiają się w dietach kobiet odchudzających. 
👉Brak posiłku potreningowego Po treningu, w celu "zwiększenia" efektów, kobiety zazwyczaj rezygnują z przyjmowania jakiegokolwiek pokarmu. 
Doprowadza to do pogłębienia problemu związanego z ubywaniem tkanki mięśniowej. Nie jedząc w okresie potreningowym wcale nie przedłużamy korzyści wynikających z aktywności fizycznej – warto o tym pamiętać. 
👉Niska podaż energii ogółem Wiele Pań i nie tylko uważa, że najbardziej optymalną metodą pozbycia się zbędnych kilogramów to drastyczne ograniczanie ilości spożywanego jedzenia. Wiadomo oczywiście, iż takie zabiegi nie pozostają bez znaczenia dla kondycji zdrowotnej, zwłaszcza że zazwyczaj przeplatane są z epizodami objadania się niskojakościowymi produktami żywnościowymi. 
👉Działając w ten sposób fundujemy sobie nie tylko problemy z estetyką sylwetki (tracimy mięśnie a zyskujemy tkankę tłuszczową), ale również niedobory ważnych dla funkcjonowania organizmu składników, w tym witamin i minerałów. 
 Mało jędrne i sprężyste ciało, wcale nie musi być koniecznością. Absolutną podstawą jest wdrażanie przemyślanych praktyk żywieniowych i rezygnacja z ryzykownych metod odchudzających.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 538 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO