Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:243
Wczoraj:661
W tygodniu:243
W miesiącu:9814
Ogólnie:4699345

Kto jest online

2
Online

poniedziałek, 15, sierpień 2022 07:41

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora





LUBIKA





 

Niektórzy przychodzą na siłownię aby tylko poćwiczyć na aerobach, w szczególności zimą. Niestety ale jest to pora roku, kiedy musimy schować nasze ukochane dwa kółka do garażu i ruszyć swoje cztery litery do siłowni. Jazda na rowerze jest to ulubiony sport wielu z nas, i ciężko jest się nam rozstać z nim z powodu pogody. I tu właśnie alternatywą jest rowerek stacjonarny...

 

Jazda na rowerze świetnie wpływa na sylwetkę. W trakcie pedałowania spalasz tkankę tłuszczową oraz kształtujesz mięśnie – zwłaszcza nóg, ale pracują również pośladki, brzuch i plecy. Jazda na rowerze wzmacnia serce, poprawia wydolność oddechową , obniża ciśnienie, pozwala schudnąć, wyrzeźbić mięśnie oraz zrelaksować się po ciężkim dniu. Jest to świetny sposób na odchudzanie, obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia, a tym samym uniknięcie chorób układu krążenia czy cukrzycy. Regularna aktywność fizyczna wydłuża życie i zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów. Dzięki siłowni i sali aerobowej znajdującej się w niej nie musimy wcale rezygnować na okres zimowy z tych przyjemności. Trening nie musi być długi, wystarczy 30 minut dziennie aby móc cieszyć się efektami.

Niewiele osób wie, że jazda na rowerze ma wpływ na lepszą prace mózgu, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, poprawia pamięć i ulepsza procesy uczenia się. Przez to, że jazda na rowerze zwiększa koncentrację i ułatwia zapamiętywanie jest idealnym sportem dla uczniów, studentów oraz pracowników umysłowych. Jazda na rowerze wpływa także korzystnie na nasz dobry nastrój. Jednym słowem jazda na rowerze to świetna forma aktywności dla ciała i umysłu. Więc nie czekajmy do wiosny aby móc znów cieszyć się tą aktywnością, tylko kontynuujmy ją na siłowni. Trening na powietrzu czy też na siłowni przynoszą te same pozytywne rezultaty. Więc nie musimy wybierać i z czegoś rezygnować.

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line



 









Partnerzy





Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

























 


















OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 568 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO