Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:816
Wczoraj:1181
W tygodniu:5617
W miesiącu:16962
Ogólnie:3397521

Kto jest online

22
Online

piątek, 14, grudzień 2018 16:12

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 

Zupełnie niepotrzebnie w świecie suplementacji powstał stereotyp, że suple dzielimy na te dla kobiet jak i te dla mężczyzn. Kobiety najczęściej sięgają po spalacze tłuszczu, białko,węglowodany no i czasami w ich suplementacji pojawia się BCAA. Przyjęło się również, że mężczyznom zależy na budowaniu masy mięśniowej więc niepodważalnie dla nich jest kreatyna. Nic bardziej mylnego, są kobiety którym również zależy na masie mięśniowej, nie damy rady wyrzeźbić ciała omijając siłownie wielkim łukiem.

Kreatyna dla Pań ?! Pierwsza myśl - mięśnie jak u faceta i zatrzymanie wody w organizmie, czy oby na pewno ? ...

Kreatyna to naturalnie występujący w naszych mięśniach składnik który produkowany jest w wątrobie z prekursorów aminokwasowych – argininy, metioniny i glicyny. Naturalnie występuje również w pożywieniu, w czerwonym mięsie(np. wołowinie) lecz są to śladowe ilości i tak naprawdę aby pokryć zapotrzebowanie konieczne byłoby spożycie naprawdę dużych ilości wybranych produktów.

Jest jednym z lepiej przebadanych i przynoszących najlepsze efekty suplementem. Odpowiada za wzrost siły, masy mięśniowej i wytrzymałości.Suplementy kreatynowe zwiększają zapasy „paliwa w komórkach”, czyli ATP. ATP pozwalają mięśniom na pracę na największych obrotach i utrzymanie energii, niestety ATP zużywamy szybciej niż jesteśmy w stanie go wyprodukować, dlatego dobrze jest wspomóc się kreatyną. Wzrośnie czysta masa mięśniowa, siła i poprawi się odporność na zmęczenie a co za tym idzie będziemy w stanie wykonać intensywniejszy trening.

Udowodnione jest również, że dużej ilości ATP podczas wykonywania trudnych zadań potrzebuję nasz mózg, dlatego kreatyna wspomaga funkcjonowanie i kondycję mózgu.

Jak widać jest w 100% bezpieczna i niesie za sobą wiele korzyści. Drogie Panie, jeżeli obawiacie się zatrzymania wody podczas cyklu kreatynowego polecamy zamiast popularnego monohydratu wybrać jabłczan. W porównaniu do monohydratu cechuję się mniejszą retencją wody.

Pamiętajmy o dobrze zbilansowanej diecie i odpowiednim nawodnieniu organizmu, co najmniej 2/3 litry dziennie !

W naszej ofercie posiadamy najwyżej jakości jabłczan kreatyny, w proszku jak i w kapsułkach.

CM TRI to 100% jabłczanu kreatyny (Tri Creatine Malate), który jest poprawioną, a przez co jeszcze skuteczniejszą formą kreatyny. W stosunku do zwykłego monohydratu, charakteryzuje się on większą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozpadowi do niepożądanej kreatyniny) oraz zwiększoną i przyspieszoną przyswajalnością, dzięki czemu szybciej się wchłania, a większa część kreatyny dostaje się do komórek mięśniowych. Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej i odgrywa kluczową rolę w magazynowaniu i uwalnianiu energii niezbędnej w wielu procesach chemicznych zachodzących w komórkach, takich jak skurcze mięśni czy synteza białek mięśniowych. Stosowanie CM TRI w relatywnie krótkim czasie wydatnie zwiększa siłę, masę i wytrzymałość mięśni, równocześnie nie powodując odkładania wody w tkance podskórnej, co daje gwarancję ich doskonałej definicji.

Zalecany sposób spożycia:
Stosuj 1 porcję (4 g) dziennie najlepiej rano lub przed treningiem. Porcję obficie popijaj wodą lub sokiem.

Zapraszamy na zakupy, nasz team z ogromną pasją, dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem jak zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniej suplementacji!

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 449 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO