Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:747
Wczoraj:1181
W tygodniu:5548
W miesiącu:16893
Ogólnie:3397452

Kto jest online

18
Online

piątek, 14, grudzień 2018 14:50

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 

Bieganie jest bardzo popularnym sposobem na aktywne spędzenie czasu, uprawiane regularnie ma wszechstronny wpływ na nasze samopoczucie i ciało, ale musimy robić to we właściwy sposób. Bieganie wymaga od nas odpowiedniej motywacji i zaangażowania. W trakcie biegania musimy pamiętać o regularnym nawodnieniu, dynamiczny ruch naraża nas na utratę dużych ilości płynów z organizmu w postaci potu wydzielanego w większych niż zwykle ilościach. Bieganie pozwoli na...

zrzucenie zbędnych kilogramów, dzięki 30 minutowemu treningowi możemy spalić aż 300 kalorii. Co ciekawe bieganie zwiększa długość życia, regularne ćwiczenia sprawiają także, że zmniejsza się prawdopodobieństwo zachorowania na niektóre rodzaje raka, obniży ryzyko cukrzycy. Regularne, umiarkowane ćwiczenia wzmocnią układ odpornościowy. Wzmocnimy mięśnie, bieganie wzmacnia nogi, plecy i mięśnie brzucha. Bieganie wzmacnia kości i obniża ryzyko osteoporozy. Regularne bieganie poprawia krążenie, obniża ryzyko nadciśnienia i chorób serca. Bieganie może polepszyć nastrój, a nawet złagodzić objawy depresji w związku z wytwarzanymi endorfinami, jest to naturalny i tani sposób na dobre samopoczucie.

Po skończonym treningu pamiętać musisz o uspokojeniu organizmu, np. zrób serię ćwiczeń rozciągających. Pamiętać trzeba także o posiłku po treningu, np. warto wypić koktajl białkowy, dzięki czemu wysiłek nie idzie na marne.

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 443 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO