Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:760
Wczoraj:1181
W tygodniu:5561
W miesiącu:16906
Ogólnie:3397465

Kto jest online

29
Online

piątek, 14, grudzień 2018 15:06

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 

Orbitrek jest to urządzenie do treningu, na którym nogi imitują chód, jazdę na nartach lub jazdę na rowerze, a ręce poruszają naprzemiennie uchwytami. Orbitreki dzieli się na magnetyczne i elektromagnetyczne. Orbitreki magnetyczne doskonale nadają się do wykonywania ćwiczeń typu cardio. Łączą w sobie zalety bieżni, rowerka stacjonarnego i steppera. Pozwalają naśladować ruchy właściwe dla wycieczek górskich, jazdy na rowerze oraz biegów narciarskich. Trening na orbitreku...

mniej obciąża stawy i ścięgna niż jogging. Spalanie kalorii na orbitreku jest efektywniejsze niż na bieżni czy rowerku treningowym. Jeśli chcesz się odchudzić trening na orbitreku da gwarantowane efekty. Ćwicząc na orbitreku wymodelujesz sylwetkę, podczas treningu na nim pracuje większość mięśni ciała. Najmocniej zaangażowane są mięśnie nóg, czworogłowe ud, pośladkowe oraz łydki. Trening ten wzmacnia też ramiona i mięśnie brzucha, daje on wiele możliwości na pracę nad swoim ciałem. Na orbitreku możesz ćwiczyć z różną prędkością, dzięki czemu dostosujesz trening do swoich możliwości. Osoby z nadwagą oraz problemami ze stawami, zwłaszcza kolanowymi, powinny zainteresować się treningiem na orbitreku.

W czasie ćwiczeń na orbitreku należy mierzyć tętno, dzięki temu łatwiej spalisz tkankę tłuszczową. Nie należy wykonywać na orbitreku ćwiczeń zbyt forsownych i wykańczających. Trenujemy z wyprostowanymi plecami, głową lekko uniesioną do góry. Trening składa się z trzech podstawowych części, rozgrzewka, powinna trwać około 10 minut, ćwiczenia właściwe, powinny trwać około 10-15 minut i ćwiczenia odprężające, powinny trwać około 5 minut. Oczywiście wraz z wytrenowaniem przedłużamy czas treningu. Trenować powinniśmy 3 razy w tygodniu.

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 466 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO