Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:95
Wczoraj:966
W tygodniu:95
W miesiącu:25505
Ogólnie:3928455

Kto jest online

4
Online

poniedziałek, 24, luty 2020 03:23

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Choć przed nami jeszcze tydzień wakacji, to w Gimnazjumn nr 2 w Lublinie przy ulicy Lwowskiej 11 już regularnie odbywają się treningi dla młodych zawodników chcących spróbować swoich sił w armwrestlingu. 

Postanowił, że spróbuje sam podtrzymać chlubne tradycje lubelskiego armwrestlingu. Stworzył w szkole sekcję, która w ogólnopolskich zawodach startuje pod szyldem KS Paco.

- Pani dyrektor zgodziła się, żebym utworzył taką sekcję i zacząłem działać. Na początku to była zabawa. Sala została wyposażona głównie dzięki Andrzejowi Stachurze, szefowi Paco, który część sprzętu udostępnił, część sprzedał za przysłowiowe grosze. Byli też inni prywatni sponsorzy - mówi.

Z zabawy zrodził się prawdziwy sport. W Lublinie regularnie rozgrywane są mistrzostwa miasta wśród uczniów, w szkołach odbywają się także pokazowe turnieje w siłowaniu na ręcę. Najlepsi zawodnicy startują w mistrzostwach Polski i innych zawodach.

- Nie inaczej będzie i teraz. Jesienią naszych zawodników w Starym Mieście czeka udział w Debiutach, później w Pucharze Polski, który odbędzie się najprawdopodobniej w Myszkowie, z kolei wiosną najważniejsza impreza, mistrzostwa kraju. Do tych zawodów już się przygotowujemy. Kolejny trening w piątek o godzinie 11 w naszej sali w Gimnazjum nr 2 przy ulicy Lwowskiej. W roku szkolnym zajęcia odbywać się będą codziennie, w poniedziałki, środy i piątki od 15 do 17, we wtorki i czwartki od 15 do 16. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbowac swoich sił przy profesjonalnym stole do armwrestlingu. Szczególnie liczę na absolwentów podstawówek i uczniów gimnazjów, zarówno chłopców jak i dziewczęta - kończy.

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 351 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO