Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:276
Wczoraj:831
W tygodniu:19332
W miesiącu:36059
Ogólnie:5340696

Kto jest online

6
Online

sobota, 09, grudzień 2023 12:28

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 Wczoraj uczniowie Gimnazjum nr 2 pokazali próby swoich sił przy stole do armwrestlingu. Piętnastu uczniów, w tym cztery uczennice z siedmiu klas walczyli między innymi o karnety do Klubu Sportowego Paco, ufundowane przez Andrzeja Stachurę, prezesa klubu. Zawody szkolne wypadły bardzo dobrze. Podopieczny sekcji armwrestlingu, klient naszego klubu, Grzegorz Łasocha i Dawid Capała czuwali nad ich przebiegiem.

W kategorii dziewcząt na prawą rękę open Edyta Modrzewska nie dała swoim rywalkom żadnych szans. Edyta ma już na swoim koncie zwycięstwo w Pucharze Polski Amatorów w kategorii seniorek lewej ręki, a także jest reprezentantką naszego klubu w siłowaniu na ręce na nadchodzące mistrzostwa Polski. Drugie miejsce zajęła Dominika Brylant, srebrna medalistka sprzed dwóch lat podczas debiutów wśród seniorek.

Norbert Barszczuk triumfował w kategorii 57kg. Ten 14-latek, uczeń sekcji armwrestlingu zajął również drugie miejsce w kategorii open prawej ręki.

Szczęśliwcami, którzy otrzymali karnety do klubu Sportowego Paco to: Przemysław Kordyga, który zdominował kategorię open lewej i prawej ręki, Norbert Barszczuk i Edyta Modrzewska, natomiast Puchar Dyrektora otrzymała klasa III B. Gratulujemy i zapraszamy do naszych klubów Paco! Tuta też możecie trenować Armwrestling!

 

 

 

Komentarze   

#3 Adam1 2014-02-20 15:43
Kiedyś się nad tym zastanawiałem, ale zostanę jednak przy siłce
#2 BORAT 2014-02-20 15:38
Trener robi dobrą robotę :)
#1 brat józef 2014-02-20 10:25
pozdrowienia dla trenera Łasochy :-)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 280 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO