Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:384
Wczoraj:1324
W tygodniu:5517
W miesiącu:25762
Ogólnie:3475810

Kto jest online

6
Online

piątek, 22, luty 2019 06:25

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Nasze seksowne dziewczynki nigdy nie zapominają o aminokwasach rozgałęzionych Paco Power BCAA Fight i BCAA 
Jest to absolutna podstawa jeśli chodzi o właściwą regenerację potreningową mięśni 
Zbudowane są z trzech aminokwasów leucyny, izolecyny i waliny.

✅Leucyna – pobudza syntezę białek w mięśniach, działa antykatabolicznie, wspomaga regenerację mięśni, kości i skóry oraz stymuluje produkcje insuliny, odpowiadającej za efektywność wchłaniania przez komórki mięśniowe innych aminokwasów...
 


Izoleucynę uznaje się za jeden z ważniejszych składników białek mięśniowych człowieka. Poza tym jest niezbędna w procesie wytwarzania najważniejszego ludzkiego białka o charakterze transportowym – hemoglobiny. Bierze również udział w procesach energetycznych organizmu, pełniąc poniekąd rolę regulatora poziomu cukru we krwi.
Walina jest z kolei związkiem odpowiedzialnym za równowagę azotową i przemiany metaboliczne tego pierwiastka. Pełni rolę stymulatora syntezy białek oraz bierze udział w biosyntezie cukrów. Działa w pozytywny sposób na większość układów naszego organizmu.
BCAA wykorzystywane są zarówno w procesach rozkładu, jak i biosyntezy. Katabolizm aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych zachodzi w wątrobie, nerkach, sercu, tkance tłuszczowej i co najważniejsze – w mięśniach. W ich przemiany zaangażowane są wyspecjalizowane systemy enzymatyczne.
Biorąc pod uwagę charakter metaboliczny oraz miejsca aktywności przemian metabolicznych, można po niektórych objawach rozpoznać niedobory leucyny, waliny i izoleucyny. Przykładowo, odczuwanie silnego głodu, częste stany zapalne, infekcje lub urazy charakterystyczne są dla braku L-leucyny. Nadmierna pobudliwość nerwowo-ruchowa i drżenie mięśni mogą informować organizm o niedoborach izoleucyny, zaś niedostateczna ilość waliny objawia się problemami natury neurologicznej. 
Serdecznie zapraszamy na zakupy 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO