Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:708
Wczoraj:3672
W tygodniu:7833
W miesiącu:22994
Ogólnie:3257910

Kto jest online

15
Online

piątek, 17, sierpień 2018 10:49

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Nasze seksowne dziewczynki nigdy nie zapominają o aminokwasach rozgałęzionych Paco Power BCAA Fight i BCAA 
Jest to absolutna podstawa jeśli chodzi o właściwą regenerację potreningową mięśni 
Zbudowane są z trzech aminokwasów leucyny, izolecyny i waliny.

✅Leucyna – pobudza syntezę białek w mięśniach, działa antykatabolicznie, wspomaga regenerację mięśni, kości i skóry oraz stymuluje produkcje insuliny, odpowiadającej za efektywność wchłaniania przez komórki mięśniowe innych aminokwasów...
 


Izoleucynę uznaje się za jeden z ważniejszych składników białek mięśniowych człowieka. Poza tym jest niezbędna w procesie wytwarzania najważniejszego ludzkiego białka o charakterze transportowym – hemoglobiny. Bierze również udział w procesach energetycznych organizmu, pełniąc poniekąd rolę regulatora poziomu cukru we krwi.
Walina jest z kolei związkiem odpowiedzialnym za równowagę azotową i przemiany metaboliczne tego pierwiastka. Pełni rolę stymulatora syntezy białek oraz bierze udział w biosyntezie cukrów. Działa w pozytywny sposób na większość układów naszego organizmu.
BCAA wykorzystywane są zarówno w procesach rozkładu, jak i biosyntezy. Katabolizm aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych zachodzi w wątrobie, nerkach, sercu, tkance tłuszczowej i co najważniejsze – w mięśniach. W ich przemiany zaangażowane są wyspecjalizowane systemy enzymatyczne.
Biorąc pod uwagę charakter metaboliczny oraz miejsca aktywności przemian metabolicznych, można po niektórych objawach rozpoznać niedobory leucyny, waliny i izoleucyny. Przykładowo, odczuwanie silnego głodu, częste stany zapalne, infekcje lub urazy charakterystyczne są dla braku L-leucyny. Nadmierna pobudliwość nerwowo-ruchowa i drżenie mięśni mogą informować organizm o niedoborach izoleucyny, zaś niedostateczna ilość waliny objawia się problemami natury neurologicznej. 
Serdecznie zapraszamy na zakupy 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 478 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO