Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:134
Wczoraj:1152
W tygodniu:6010
W miesiącu:21536
Ogólnie:3331230

Kto jest online

4
Online

sobota, 20, październik 2018 02:39

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

AAKG to kompleks dwóch substancji: argininy i kwasu alfaketoglutarowego.💪👄👄
Jego głównym działaniem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz usprawnienie transportu tlenu i substancji odżywczych, w tym kreatyny, aminokwasów oraz glukozy do pracujących mięśni. 
Oprócz tego suplementowanie AAKG ułatwia sprawniejsze usuwanie związków toksycznych, a więc wydłużenie czasu, kiedy następuje zmęczenie i wyczerpanie mięśniowe
↘️↘️↘️↘️↘️↘️↘️

🔥Paco Power AAKG PUMP PACK to formuła składająca się z alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG) oraz jabłczanu cytruliny, która odpowiada za produkcję tlenku azotu (NO) i utrzymująca jego wysoki poziom w długim przedziale czasowym. Tlenek azotu ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmów żywych. Jego podstawowe działanie to regulacja napięcia naczyń krwionośnych (regulacja ciśnienia tętniczego krwi) oraz zahamowanie agregacji płytek krwi i leukocytów. Te działania powodują usprawnienie przepływu krwi w układzie krwionośnym, a przez to gwarantują ciągły i stały dopływ tlenu oraz składników odżywczych do komórek mięśniowych poddanych intensywnemu obciążeniu.
Także układ nerwowy odnosi korzyści ze zwiększonej produkcji tlenku azotu, który pełni w nim funkcję neuromodulatora oraz neurotransmitera, wpływając między innymi na polepszenie zdolności koncentracji. Dodatkowo AAKG został wzmocniony w aminokwas bezbiałkowy Taurynę, odpowiedzialną za szereg procesów chemicznych. Jest on kluczowy w procesie syntezy białek.
Serdecznie zapraszamy na zakupy :*

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 497 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO