Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:206
Wczoraj:1190
W tygodniu:3660
W miesiącu:29210
Ogólnie:3614421

Kto jest online

2
Online

czwartek, 27, czerwiec 2019 06:03

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Suplementacja po treningu jest bardzo istotna, wspomaga rozwój mięśni oraz przyśpiesza regenerację. Przypominamy a także informujemy wszystkich naszych nowych klientów, że w naszych Klubach dostępne są drinki serwowane na miejscu!


Carbo jest idealnym sposobem na pokrycie zapotrzebowania organizmu na węglowodany. Ma za zadanie przede wszystkim dostarczyć energii tuż po treningu...

Trening siłowy wyczerpuje zapasy glikogenu, wpływa więc negatywnie na rozbudowę mięśni, jeśli odpowiednio nie zadba się o ich zabezpieczenie, dlatego tak ważne jest spożycie porcji węglowodanów po treningu.

Białka z kolei są materiałem budulcowym, biorą udział w regeneracji i budowie nowych komórek. Nic dziwnego, że jest to najchętniej wybierany suplement przez wszystkie osoby trenującej, to dzięki nim nasze mięśnie mogą się zregenerować i wzmocnić. Warto postawić na pełnowartościowe i szybkowchłanialne białko takie jak koncentrat czy izolat białka serwatki (w ofercie Paco Power jest to białko Pure Whey System a także System Imax WPI&WPC).

Gainer - np. Paco Power Massive Reactor jest to odżywka, która w swoim składzie posiada wysokowartościowy koncentrat białka serwatki, bez domieszki niskowartościowych białek roślinnych, co gwarantuje dostarczenie budulca najwyższej jakości. Natomiast węglowodany zastosowane w odżywce Massive Reactor są węglowodanami o zróżnicowanym czasie wchłaniania, co z kolei powoduje stały i równomierny przypływ energii.

 

Dostępne na miejscu drinki występują w wielu wariantach smakowych. Jest to świetna alternatywa dla osób, które zapomniały swojej odżywki a także dla wszystkich którzy chcą spróbować nowych smaków, aby nie mieć dylematu przy następnym zakupie swojego opakowania.

Serdecznie zapraszamy!

_____________________

www.sklep.paco.pl

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO