W miesiącu:161153
Ogólnie:5713789

7

czwartek, 28, marzec 2024 16:00

Dziś o godzinie 9:00 Dawid "Cygan” Kostecki, pięściarz który wielokrotnie gościł w Klubie Sportowym Paco, a także walczył podczas gal bokserskich w Lublinie, opuścił więzienie w Bieszczadach, gdzie spędził ostatnie dni za kratkami. Tym samym "Cygan" zakończył odbywanie 2,5 roku kary.
Kostecki został skazany za udział w kierowaniu grupą przestępczą, która trudniła się prowadzeniem agencji towarzyskich i czerpaniem korzyści z nierządu. Pięściarz do zarzutów się nie przyznał twierdząc, że został "wmontowany” przez jednego z funkcjonariuszy CBŚ w proceder czerpania korzyści z nierządu,  a agencji, o których mówił akt oskarżenia, nigdy nie prowadził.
W kwietniu tego roku Kostecki przedłużył o pięć lat kontrakt z grupą promotorską Knockout Promotion, przez którą od trzech miesięcy współpromowany jest także nasz Łukasz "Gruby" Maciec. Wkrótce wróci na ring.

Niezwykle udanie w rozgrywanym w niedzielę w Żelistrzewie X Pucharze Ziemi Puckiej w kulturystyce i fitness startowali reprezentanci Klubu Sportowego Paco. Marcin Myśliwiecki wygrał rywalizację w kulturystyce do 75 kg, a w open był drugi. W fitness sylwetkowym open na drugim stopniu podium stanęła Diana Dudziak, a na trzecim Luiza Szarecka. Lepsza od naszych zawodniczek była tylko mistrzyni ubiegłorocznych Debiutów, złota medalistka mistrzostw Polski Kinga Szweda z Violetty Bydgoszcz. Piąte miejsce zajęła także Ola Domaszewicz.
W kulturystyce do 90 kg trzeci był Mariusz Przybyła, a w kulturystyce juniorów (do lat 23) na piątym miejscu uplasował się Bartosz Budzyński.
W najbliższy weekend nasi zawodnicy (Bartosz Budzyński, Klaudiusz Nocoń i Ola Domaszewicz) startować będą w Bytowie w Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Kulturystyce i Fitness.

Odwiedza nas 410 gości oraz 0 użytkowników.