Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1028
Wczoraj:1009
W tygodniu:7835
W miesiącu:18212
Ogólnie:3603423

Kto jest online

8
Online

niedziela, 16, czerwiec 2019 23:16

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Odżywki białkowe stanowią uzupełnienie podstawowej diety, która ma zagwarantować nam odpowiednią dawkę energii oraz szereg składników odżywczych. Jedną z najpopularniejszych form takich środków jest właśnie izolat białka serwatki (WPI).
Charakteryzuje się ono szybkim przyswajaniem przez organizm, ponieważ nie podlega ścinaniu w kwasie żołądkowym – w podstawowej formie dociera więc do jelita cienkiego. Wszystko to sprawia, że efekty przyjmowania tego środka są naprawdę zauważalne.


Paco Power Isolate 95 to najczystszy izolat białka serwatki (WPI), który przyjmuje najwyższą możliwą wartość BV 159. Białko WPI charakteryzuje się najwyższą możliwą przyswajalnością, zerowym poziomem tłuszczu oraz laktozy, co czyni to białko idealnym do stosowania przez sportowców. Innym kluczowym elementem dla skutecznego działania białka jest zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Izolat białka serwatki posiada najwyższą zawartość aminokwasów BCAA spośród wszystkich białek, a dodatkowo zawartość tych aminokwasów została jeszcze zwiększona. Oprócz dodatkowych aminokwasów BCAA Isolate 95 zawiera w swoim składzie aminokwas niezbędny do prawidłowego rozwoju oraz regeneracji tkanki mięśniowej, którym jest L-Glutamina. Aminokwasy rozgałęzione BCAA wraz z L-glutaminą tworzą antykataboliczny matrix, który wraz z pozostałymi aminokwasami zawartymi w odżywce Isolate 95 rozbudowy.
Serdecznie zapraszamy na zakupy :*

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO