W miesiącu:31928
Ogólnie:5965090

6

niedziela, 05, maj 2024 12:07

Zaskoczeni przebiegiem wydarzeń z pierwszej kwarty białostoczanie nie potrafili złapać mistrzowskiego rytmu. Ofensywa dowodzona przez najlepszego
rozgrywającego w PLFA I Damiana Kołpaka zderzyła się z tytaniczną defensywą. Gościom nie pomagały nawet udane akcje obrony i przechwyty Marcina Szostawickiego oraz Jakuba Nowickiego.
Jeszcze przed przerwą Tytani wyszli na prowadzenie po zdobyciu dwóch punktów za safety. Tuż przed własnym polem punktowym jeden z zawodników Lowlanders niedokładnie wyrzucił piłkę do Artura Zalewskiego, który nie złapał futbolówki przy próbie odkopnięcia. W rezultacie piłka opuściła boisko i sędziowie przyznali gospodarzom kolejne punkty!

Tytani pokazali w pierwszej połowie wielkie serce do gry. Dzięki ich twardej grze znacznie bardziej renomowany rywal po raz pierwszy w sezonie schodził do szatni przegrywając 8:6 dwa punkty dla Tytanów po wyrzuceniu piłki poza pole gry przez Lowlanders przy próbie odkopnięcia

Odwiedza nas 601 gości oraz 0 użytkowników.