Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:267
Wczoraj:1040
W tygodniu:5433
W miesiącu:22908
Ogólnie:3925858

Kto jest online

3
Online

piątek, 21, luty 2020 07:20

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Szalona Promocja 🤑🤑🤑
Batony białkowe Nutrend Low Carb teraz tylko po 7,50 zł !!!

😋Wysoka zawartość aż 30% pełnowartościowego białka, a przy tym nieznaczna ilość cukrów (około 5% całkowitej zawartości batonu) sprawiają, że Low Carb Protein Bar to idealna przekąska dla sportowców oraz osób intensywnie trenujących i zaangażowanych w różnorodną aktywność fizyczną. 
😋Białko jest elementem budulcowym organizmu,

więc dodatkowa dawka protein zawarta w tym batonie powinna pomóc zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie sportowców i osób aktywnych fizycznie na ten składnik odżywczy. Zawarte w batonie proteiny są pozyskiwane z kilku źródeł, w tym z izolatu białek mleka, izolatu białka sojowego oraz hydrolizatu żelatyny. Tak duże zróżnicowanie pod względem pochodzenia protein zapewnia odpowiednią podaż tych ważnych składników pokarmowych. Mogą być one następnie wykorzystywane do budowy tkanek organizmu, w tym tkanki mięśniowej lub wspierać regenerację powysiłkową. Low Carb 😋Protein Bar to także idealna przekąska dla osób, które stosują dietę lub ograniczają ilość spożywanych wraz z pokarmem cukrów. Błonnik zawarty w batonie sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu jelit, a także wzmaga uczucie sytości po jego spożyciu. Baton sprawdzi się również jako uzupełnienie codziennej diety, a dodatkową zaletą jest możliwość wyboru swojego ulubionego smaku pośród czterech różnych wersji smakowych tego produktu: czekolady, mango, pistacji i nugatu.

Zastosowanie produktu Low Carb Protein Bar:
Dobry sposób na uzupełnienie codziennej diety w pełnowartościowe białko przy jednoczesnej niskiej zawartości cukrów.
Może być stosowany przez sportowców, osoby intensywnie trenujące i aktywne fizycznie zarówno przed, jak i po zakończeniu aktywności fizycznej.
Produkt może być polecany wszystkim osobom, które chcą być bardziej fit, bez konieczności rezygnowania z małych przyjemności.
W postaci szybkiej przekąski idealnie sprawdzi się w podróży, w czasie pracy lub po prostu w chwili, kiedy nie możesz spożyć innego posiłku.
Zalety produktu Low Carb Protein Bar:
Wysoka zawartość aż 30% pełnowartościowego białka w pojedynczej porcji produktu- dodatkowe źródło białka w diecie aktywnych fizycznie osób.
Ograniczona zawartość cukrów- tylko 5%, może być więc spożywany przez osoby ograniczające spożycie węglowodanów w diecie.
Źródło cennego błonnika.
Produkt pozbawiony glutenu (Gluten-free product).
Dostępny w 3 przepysznych smakach do wyboru, które trafią w gusta każdego.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO