Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:123
Wczoraj:966
W tygodniu:123
W miesiącu:25533
Ogólnie:3928483

Kto jest online

1
Online

poniedziałek, 24, luty 2020 04:14

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Tłuszcze nasycone, powszechnienie uważane za szkodliwe, dzielą się na długołańcuchowe i średniołańcuchowe. Te drugie nazywane są tłuszczami MCT przez odmienny sposób wchłaniania, i uważane są za mające dobry wpływ na ludzki organizm. Różnica we wchłanianiu polega na tym, że większość tłuszczy wchłania się dopiero po rozbiciu przez żółć na cząsteczki. Tłuszcze MCT nie potrzebują do tego żadnych enzymów, są one wchłaniane jak węglowodany proste przez co od razu stają się źródłem energii. Znaleźć je można przede wszystkim w produktach pochodzenia zwierzęcego, oraz tłuszczach tropikalnych, takich tak olej palmowy.


Głównym źródłem oleju MCT jest olej kokosowy. Jego właściwości zmniejszają poziom glukozy we krwi, poprawiają funkcjonowanie tarczycy, jest bardzo pomocny przy zwalczaniu cukrzycy, chorób autoimmunologicznych i Alzheimera. Pomaga także hamować apetyt, poprawiać metabolizm, ma też silne właściwości termogenne. Tym samym przyspiesza spalanie tłuszczu, co pomaga przy dietach odchudzających.
Dodatkową zaletą jest, że olej MCT wydziela ciała ketonowe stanowiące naturale paliwo dla mózgu, i ułatwia wchłanianie wielu składników odżywczych takich jak: magnez, wapń i witamina E.
Olej MCT może być stosowany bezpośrednio przed jak i po treningu. Dostarczymy w ten sposób zasobów energetycznych nie obciążając układu pokarmowego.
Umiejętne stosowanie oleju MCT może przyczynić się do poprawy zdolności wysiłkowych. Znajdujące się w nim związki przyczyniają się do produkcji ciał chroniących tkankę mięśniową, co zapobiega katabolizmowi. Ma to duże znaczenie w przypadku stosowania diet, zwłaszcza tych z ujemnym bilansem kalorycznym.

www.sklep.paco.pl/olej-mct

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 629 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO