Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:76
Wczoraj:929
W tygodniu:2692
W miesiącu:5309
Ogólnie:4049011

Kto jest online

1
Online

piątek, 10, lipiec 2020 05:34

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

L-Carnitine 1000 to potężna dawka l-karnityny w każdej kapsułce, dodatkowo wzbogacona o witaminę C.
Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt polecany jest dla osób aktywnych fizycznie, pragnących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.
L-karnityna to substancja niezbędna i niezastąpiona dla naszego organizmu. I jak żadna inna spala tłuszcz. L-karnityna jest syntetyzowana i dostarczana z pożywieniem, bywa nazywana substancją witamino podobną. Jest ona naturalnie


występującą substancją w organizmie. Głównym źródłem l-karnityny w żywności są mięso i przetwory mleczne, najbogatsze w l-karnityne są baranina, wołowina, wieprzowina i ryby.
Organizm ludzki sam syntetyzuje niewielką ilość karnityny, podstawowym jej źródłem jest dieta. Własna synteza zaspokaja potrzeby organizmu jedynie w niewielkim stopniu, dlatego tak ważna jest jej suplementacja. Niedobór l-karnityny wpływa na obniżenie naszej sprawności fizycznej i intelektualnej. Nawet po niewielkim wysiłku fizycznym pojawia się silne zmęczenie, a nawet oznaki wyczerpania.
L-karnityna odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania. Usprawnia i przyśpiesza procesy metabolizmu tłuszczów w organizmie. Jest niezbędna do transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. W mitochondriach kwasy tłuszczowe ulegają spaleniu i dzięki temu wytwarzana jest energia. Poprzez lepsze wykorzystanie energii zawartej w pożywieniu pomaga osobom odchudzającym się w dostosowaniu do zmiany diety i zredukowaniu ilości kalorii dostarczanych w posiłkach. Odchudzanie przy niedostatku l-karnityny nie przynosi spodziewanych efektów, gdyż uniemożliwia utlenianie kwasów tłuszczowych. L-karnityna odgrywa bardzo ważną rolę, optymalizuje procesy energetyczne zachodzące mięśniach i przyśpiesza okres mięśniowej regeneracji po wysiłkowej. Poprawia wydolność tlenową i wytrzymałość mięśniową, ogranicza katabolizm mięśniowy.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 732 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO