Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:394
Wczoraj:536
W tygodniu:2753
W miesiącu:1523
Ogólnie:4045225

Kto jest online

13
Online

piątek, 03, lipiec 2020 19:00

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Gainer to odżywka węgolodanowo-białkowa, zawiera w sobie białko, czyli materiał budulcowy i węglowodany, czyli materiał energetyczny. Jest to świetna opcja dla osób, które mają problem ze zwiększeniem masy mięśniowej.

Najczęstsze proporcje to:

- 10-30 g białka,

- 60-90 g węglowodanów,

- 3-10 g substancji wspomagający.

Stosowanie gainera powinno być uzależnione od naszego zapotrzebowania kalorycznego...

Ze względu na dużą zawartość węglowodanów doskonale uzupełniają dietę, gdy nie jesteśmy w stanie ich dostarczyć w odpowiedniej ilości z pożywienia. Gainery polecane są osobom, które potrzebują dużej ilości kalorii w diecie, by mogły budować swoją masę mięśniową. Mogą być także wykorzystywane przez osoby(również PANIE!), które mają bardzo szybką przemianę materii i bezskutecznie walczą z tym żeby przytyć.


Gainery:

-pomagają budować czystą masę mięśniową,

-dostarczają łatwo przyswajalne węglowodany oraz białko,

-obniżają procesy kataboliczne,

-szybko się przyswajają.Po treningu serdecznie zapraszamy na pyszne drinki potreningowe, które serwujemy dla Was w naszych barkach.

Gainery w ofercie Paco Power dostępne są w postaci proszku w opakowaniach o różnej pojemności i wersjach smakowych. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie smak, który najbardziej mu odpowiada i taką ilość, która pomoże mu w osiągnięciu najlepszych rezultatów.

 

  • Massive Reactor – posiada w swoim składzie tylko wysokowartościowy koncentrat białka serwatki, bez domieszki niskowartościowych białek roślinnych, co gwarantuje dostarczenie budulca najwyższej wartości. Natomiast węglowodany zastosowane w odżywce Massive Reactor są węglowodanami o zróżnicowanym czasie wchłaniania, co z kolei powoduje stały i równomierny przypływ energii.
  • Maximize Hard Gainer - został dodatkowo wzbogacony o składniki anaboliczne oraz antykataboliczne w postaci najbardziej wszechstronnie sprawdzonego monohydratu kreatyny i jednego z najskuteczniej działającego aminokwasu – l-glutaminy. Monohydrat kreatyny i l-glutamina tworzą układ synergii, który w kompleksowy sposób dba o szybki rozrost komórek mięśniowych, regenerację oraz przyrost siły.
  • Pure Muscle Max Mass - Odżywka Pure Muscle Max Mass to odżywka typu gainer o zwiększonej ilości białka w stosunku do tradycyjnych gainerów ( w 100g produktu jest 45g białka i 44,2g węglowodanów). Dodatkowo Pure Muscle Max Mass został wzbogacony o l-glutaminę oraz peptyd glutaminy, które są niezbędne podczas procesu regeneracji (to wtedy mięśnie rosną). Pure Muscle Max Mass to gainer dla endomorfika (osoba charakteryzująca się ciężką budową ciała, rozłożystym i grubym szkieletem, wolnym metabolizmem, a więc dużą masą zarówno mięśniową, jak i tłuszczową, z tendencją do tycia).

 

www.sklep.paco.pl

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 537 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO