Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:397
Wczoraj:536
W tygodniu:2756
W miesiącu:1526
Ogólnie:4045228

Kto jest online

11
Online

piątek, 03, lipiec 2020 19:12

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

NUTREND Flexit 400 g
👉FLEXIT drink odpowiada za ochronę, odżywianie oraz regenerację tkanki łącznej tj. stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła i tkankę kostną.
skład:

Białko kolagenowe (hydrolizat żelatyny) jest źródłem szerokiej gamy aminokwasów, a także peptydów, które współuczestniczą w procesie tworzenia kolagenu. Odpowiada za odpowiedni rozwój, chroni oraz odżywia elementy stawowe. Pozytywnie wpływa na kondycję włosów,

paznokci oraz skóry.

 

W preparacie aż w 97 procentach zastosowano enzymatycznie szczepiony hydrolizat żelatyny, który ma wysoką wartość biologiczną, jest lekkostrawny oraz łatwo wchłania się do organizmu, dzięki czemu jest przez niego natychmiastowo wykorzystywany.

Glukozamina powstająca w organizmie złożonym z glukozy. Jej działanie pozytywnie wpływa na ruchomość stawów, a także stymuluje syntezę tkanki łącznej. W obrębie chrząstek stawowych odpowiada za ograniczenie procesów katabolicznych. Dodatkowo współuczestniczy w procesie tworzenia mazi stawowej, która jest kluczowym elementem umożliwiającym ruch w stawach oraz chroni części stawowe przed trakcją. Glukozamina jest prekursorem chondroityny.

Siarczan chondroityny odpowiada za budowę oraz regenerację tkanki łącznej. Dodatkowo aktywnie chroni stawy przed zwyrodnieniami, co zostało poparte badaniami naukowymi.

Kwas hialuronowy jest kluczowym składnikiem masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Pozytywnie wpływa na miękkość, lepkość oraz elastyczność. Nawet przy niewielkim stężeniu struktura molekuły kwasu hialuronowego ma właściwości wiązania molekuł wody w procesie tworzenia żelu, który to zwiększa odporność tkanki łącznej na ciśnienie zewnętrzne.

MSM (metylosulfonylometan) jest to organiczny związek złożony z siarki, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Bierze aktywny udział w procesie tworzenia struktury włókien kolagenu. Ma właściwości przeciwutleniające co wpływa na zabezpieczenie uszkodzonych chrząstek przed działaniem wolnych rodników, a co za tym idzie, zmniejsza ból. Siarka zawarta w MSM bierze czynny udział w syntezie podstawowych aminokwasów l-cysteiny oraz l-metioniny.

L-Prolina jest niezbędnym elementem w procesie tworzenia kolagenu. Dodatkowo przyspiesza regenerację uszkodzonych chrząstek oraz więzadeł.

Witamina C pełni rolę przeciwutleniacza. Ponadto likwiduje wolne rodniki, która uszkadzają powierzchnię chrząstek.

Witamina D3 odpowiada za zwiększenie wysycenia tkanki kostnej wapniem.

Wapń jest elementarnym budulcem kości i zębów.

Magnez połączony z wapniem pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego oraz kostno-mięśniowego. Dodatkowo ma działanie przeciwstresowo

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 654 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO