Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:371
Wczoraj:536
W tygodniu:2730
W miesiącu:1500
Ogólnie:4045202

Kto jest online

9
Online

piątek, 03, lipiec 2020 17:51

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Ashwagandha czyli żeń-szeń indyjski” to zioło, które ma wiele zastosowań leczniczych. Jej nazwa oznacza „zapach konia”, co podobno nawiązuje do charakterystycznego zapachu korzenia i ma podkreślać, że roślina daje wytrzymałość i siłę tego zwierzęcia.
Dla sportowców ważne jest, że zapewnia ona spokojny sen, a jak wiadomo odpoczynek i regeneracja to trzeci etap treningu. Ashwagandha działa także uspokajająco, relaksacyjnie, potrafi podnieść dobre samopoczucie i zwiększyć tolerancję na stres.

 

Tym wszystkim, którzy w tej chwili jeszcze nie są w drodze do PACO, chciałabym przedstawić więcej zalet tej cudownej rośliny.
Ashwagandha wzmacnia tkankę mięśniową, poprawia napięcie mięśni i wykazuje działanie anaboliczne wspomagając budowę mięśni. Jednocześnie redukuje stany zapalne, obrzęki i obolałość mięśniową. Chroni też przed uszkodzeniem chrząstki stawowej i wzmacnia uwapnienie kości. Co więcej przeciwdziała siwieniu włosów i spowalnia procesy starzenia się organizmu. Dodatkowo korzystnie wpływa na libido. Poprawia także funkcjonowanie trzustki, nerek i wątroby. Zapobiega także chorobie Alzheimera i ma spore działanie antynowotworowe. Jeśli do tego dodamy wzrost poziomu testosteronu oraz przyspieszenie spalania tłuszczu, to wszystko staje się jasne – taki nowy lepszy ja z mięśniami i mniejszą wagą, zrelaksowany, może z pewnością pobijać rekordy życiowe.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 848 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO