Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:62
Wczoraj:557
W tygodniu:1749
W miesiącu:4366
Ogólnie:4048068

Kto jest online

3
Online

czwartek, 09, lipiec 2020 03:33

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Poniedziałkowe sztangi z Dominiką 🔥🔥🔥

Dominika prowadzi zajęcia fitness w Klubie Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5b w każdy poniedziałek o godz. 18:00, wtorek o godz. 18:00 i 19:00 oraz piątek o godz. 18:00.

Zapraszamy serdecznie!

 

💪TBC jest to jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej.
Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów. Ćwiczenia trwają najczęściej godzinę. W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku. Bs - klasyczna rozgrzewka, po czym następuje seria gimnastycznych ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków i ud. Wspaniałe dla rzeźbienia twojego ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, ale powtarzając ją regularnie, osiągniesz wynik w postaci silniejszej i bardziej kształtnej sylwetki.
🏋‍♀Sztangi jest to rodzaj treningu, który ma za zadanie poprawę ogólnej wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły bez widocznego wzrostu ich obwodu. Utrata podskórnej tkanki tłuszczowej podkreśla zarys mięśni (tzw. Definicję). Do ćwiczeń wykorzystana jest sztanga o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej. Stworzona dla potrzeb lekcji choreografia ma na celu określenie ilości powtórzeń, zakresu ruchu i intensywności. Połączenie treningu siłowego z wytrzymałościowym oraz charakter pracy aerobowej i anaaerobowej daje najkorzystniejsze efekty wzmacniania organizmu.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 697 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO