Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:442
Wczoraj:922
W tygodniu:3308
W miesiącu:8155
Ogólnie:3972040

Kto jest online

5
Online

czwartek, 09, kwiecień 2020 10:57

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Przypominamy o naszej nowości w sprzedaży !!!
Przedtreningówce Nutrend N1 w opakowaniu 500 gramowym !
Bogata formuła N1 zawiera aż 14 składników aktywnych (informacja w tabeli), wśród nich kreatyna, która może zwiększać wytrzymałość organizmu w trakcie krótkotrwałych, intensywnych i powtarzających się ćwiczeń treningowych, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze wyniki podejmowanych aktywności.
W preparacie N1, kreatyna występuje w aż dwóch postaciach- cytrynianu oraz monohydratu kreatyny. Wysoką jakość produktu marki Nutrend zapewnia szwajcarska formuła Creapure dostarczającą wysokiej czystości monohydratu kreatyny o dobrej przyswajalności i efektywności działania. 

Doskonałym uzupełnieniem kreatyny jest zawarta w N1 beta-alanina, która może przyczyniać się do ograniczenia zmęczenia mięśni. Beta-alanina wpływa na zapasy karnozyny, związku pełniącego rolę substancji buforującej, która zapobiega niekorzystnemu spadkowi pH w obrębie intensywnie pracujących mięśni. Spadek pH mięśni przyczynia się do ich zmęczenia, a tym samym ograniczenia wydajności wysiłku. Karnozyna wpływa korzystnie na wzrost siły mięśniowej i wzrost zdolności wytrzymałościowych.

W preparacie N1 znajduje się także kofeina, która może zwiększać czujność psychiczną podczas intensywnej aktywności mięśniowej. Może wpływać na opóźnienie odczucia zmęczenia. L-tyrozyna bierze udział w metaboliźmie energetycznym, wspiera prawidłowe funkcje mięśni.

Zawarty w preparacie N1 wapń przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także wpływa na prawidłowe przekaźnictwo nerwowe.

Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu budującego skórę, kości, chrząstki. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń i po ich zakończeniu. Korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 200mg witaminy C dziennie powyżej zalecanej dziennej porcji witaminy C . Dużą zaletą preparatu N1 jest obecność witamin z grupy B. I tak witamina B1 odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Podobne działanie wykazuje witamina B3. Z kolei witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu.

Serdecznie zapraszamy na zakupy 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO